2.kolo NP žactva 2017 - výsledky

10.10.2017

NP žactva 2017 – 2.kolo – 07.10.2017


Kladno, Česká republika, organizátor: ČSKe, Keiko Ryu Shotokan



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
2. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš Kabu Praha CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Javanský SC Flair CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sofia Mazur GRYF Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Hana Batystová Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl Tarokan KK Brno CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
7. kata st. žáci (12-13) Maxim Simon SK BUDO Hostivař CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKP Karate Písek CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Dragon Neratovice CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE
7. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Dragon Neratovice CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Libor Matoušek Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Suchý Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Faltus SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vít Havelec Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Brezovar SK BUDO Hostivař CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Foriš SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Polák SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Frinta SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Dominika Suchá Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hana Batystová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Poláková Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Dobsová SK Shotokan Neratovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Schleiferová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Mia Simonová SK BUDO Hostivař CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kudrnová SK BUDO Hostivař CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE
7. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Rotter KK Jeseník CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SKK Shotokan Liberec CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE
2. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Krejcar SK Shotokan Neratovice CZE
5. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE
7. kumite st. žáci -52kg Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE
7. kumite st. žáci -52kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Maxim Simon SK BUDO Hostivař CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Kesner SK BUDO Hostivař CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -60kg Leoš Vedral SK Shotokan Neratovice CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Štyks SK Shotokan Neratovice CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sirotek SK Shotokan Neratovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Kontrová SK Shotokan Neratovice CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Heřmanová SK BUDO Hostivař CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Anna Levová Narama Plzeň CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,