Informace STK ČSKe 3/2013

20.3.2013

STK ČSKe dostal na začátku roku 2013 za úkol změnit systém nominačních soutěží na MČR mládeže 2013 a MČR seniorů 2014. Zde jsou informace k tomuto systému:

Nový systém nominačních soutěží na MČR ČSKe:

Nominační žebříček I. (7 postupujících) – ze tří turnajů NP mládeže v roce 2013 (předpoklad 4 NP mládeže v roce 2014). Podmínka NP mládeže pro rok 2014 (nominační kategorie žáci, dorost, junioři) je uspořádání turnaje na 4 tatami, vyloučení zahraniční účasti, vyloučení dalších jiných kategorií (kategorie seniorů, zvláštní kategorie pro nízká technická kyu atd.). Velkou část turnaje organizuje ČSKe, který zajišťuje tatami, technické vybavení, rozhodčí, ceny. V roce 2013 se tento žebříček bude dělat z těchto turnajů:

  • 13.4.2013 – 1.kolo NP mládeže Česká Lípa
  • 8.6.2013 – 2.kolo NP mládeže Lovosice
  • 9.11.2013 – 3.kolo NP mládeže Praha

3 NP seniorů budou uspořádány na začátku roku 2014, termíny budou upřesněny.

Nominační žebříček II. – z turnajů, které nejsou pořádány ve spolupráci s ČSKe, ale které se dohodnou s STK na vstupu do tohoto žebříčku a které dodrží věkové kategorie i další organizační pokyny pro pořádání turnaje v souladu se soutěžním řádem ČSKe. Z tohoto žebříčku bude postupovat dalších 7 závodníků, kteří nepostupují z žebříčku I.

Pro rok 2013 jsou to tyto turnaje:

  • 20.4.2013 – VC Nymburka (Nymburk) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 27.-28.4.2013 – GPHK (Hradec Králové) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 4.5.2013 – Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři
  • 11.5.2013 – Wakizaši Cup (Nymburk) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 25.-26.5.2013 – VC Ústí nad Labem (Ústí nad Labem) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 28.-29.9.2013 – EGP Plzeň (Plzeň) – postupové kategorie dorost, junioři, senioři
  • 5.10.2013 – Shotokan Cup (Choceň) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 12.10.2013 – North Bohemia Cup (Ústí nad Labem) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři
  • 26.10.2013 Silesia Cup (Odry) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři
  • 27.10.2013 South Bohemia GP (České Budějovice) – postupové kategorie žáci, dorost, junioři, senioři

V nejbližších dnech budou potřebné změny k tomuto nominačnímu systému zaneseny do Soutěžního řádu ČSke. Stejně tak budou jednotlivým turnajům přiděleny koeficienty.

Kamil Guzek, STK ČSKe


   Zodpovědná osoba a Autor článku: Kamil Guzek

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,