Mistrovství ČR 2017 - výsledky

7.12.2017

Mistrovství ČR 2017 – 02.12.2017 – 03.12.2017

Karlovy Vary, Česká republika, organizátor: ČSKe, KK Tygr Karlovy Vary, 612 závodníků



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Křesálek Sport Relax CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobias Nagy Narama Plzeň CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Květoňová Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl TARO KAN CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI Brno CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
2. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Shotokan Neratovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE
5. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Knápek TARO KAN CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehi Karate Vision Praha CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE
3. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN CZE
5. kata muži U21 Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE
3. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata ženy U21 Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
5. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE
5. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE
7. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE
3. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KCK Team CZE
3. kata Masters muži 50+ Josef Soukup Slavia TU Liberec CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Stanislav Věchet SVČ Domeček Brno CZE
2. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
3. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař SC Flair CZE
5. kata Masters muži U50 Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata Masters muži U50 Pavel Rosín KESL RYU Shotokan CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Slavia Kroměříž CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová KESL RYU Shotokan CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
7. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Dragon Neratovice CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Dragon Neratovice CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Šin-mu Hodonín CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE
2. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team ženy Sport Relax CZE
3. kata team ženy Autoškoda Mladá Boleslav CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Igor Hurban TJ Karate Třebíč CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kyprý Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Uhýrek Baník Příbram CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Faltus SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Damián Mokráček Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Pražák Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch KK Jeseník CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Hnilička SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tobias Nagy Narama Plzeň CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Sekaninová KK Jeseník CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Jeřábková Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hana Batystová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Štecová Champions Team CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Dandová Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Dušková KCK Team CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Bílek Šin-mu Hodonín CZE
5. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Rotter KK Jeseník CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite st. žáci -45kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Krejcar SK Shotokan Neratovice CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radek Horehleď Slavia Kroměříž CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE
7. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE
7. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci -60kg Leoš Vedral SK Shotokan Neratovice CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KCK Team CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Kesner SKBU Hostivař CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sirotek SK Shotokan Neratovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE
5. kumite st. žáci +60kg Adam Gregůrek KODOKAI Brno CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Vrchlabí CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Levová Narama Plzeň CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková SKC Louny CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček KK TJ Krupka CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KCK Team CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Antonín Novák Champions Team CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Sokol Sadská CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Tesařová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jakubů Champions Team CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži U21 -60kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -67kg Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE
5. kumite muži U21 -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite muži U21 +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 +84kg Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE
5. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE
5. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Anna Protsenko Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Sabina Forstová TARO KAN CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE
5. kumite muži -67kg Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE
3. kumite muži -75kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži -75kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži +84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE
5. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE
5. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE
3. kumite ženy -50kg Pavla Mezzeiová Champions Team CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE
3. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -61kg Anna Protsenko Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ženy -68kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE
3. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy BRH Edita Holubová Karate Horažďovice CZE
7. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miloš Kasal Slavia TU Liberec CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup Slavia TU Liberec CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka Baník Příbram CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,