NP 19.5.2018 - výsledky

21.5.2018

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 – 2.kolo – 19.05.2018


Hradec Králové, Česká republika, organizátor: ČSKe, KrSKe


Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kata junioři (16-17) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata junioři (16-17) Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE
5. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata muži U21 Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE
5. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
kata ženy
1. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
2. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE
5. kata ženy Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Spartak Hradec Králové CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate Vision CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Alexandr Šimon TJ TŽ Třinec CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg František Chudoba GRYF z.s. CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram – Karate CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
2. kumite muži U21 -75kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE
3. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kumite muži U21 -84kg Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE
3. kumite muži -75kg Adam Sládeček KARATE Havířov CZE
5. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE
2. kumite muži -84kg Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
5. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
3. kumite muži +84kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite muži BRH Richard Pail KARATE Havířov CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite ženy -61kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE
3. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
5. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
3. kumite ženy BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Královéhradecký svaz karate CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite team junioři (16-17) GRYF Liberec CZE
3. kumite team junioři (16-17) Prague Team CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,