On-Line ME EKF Senioři 2012

10.5.2012

pátek 11.května 2012

16:45 hod +1GMT

Bohužel Holanďanky prohráli o postup do finále s Tureckými závodnicemi. Takže naše holky skončily. V 18:00 je na plánu slavnostní nástup a zítra pak všechny medailové souboje kde máme Veroniku Miškovou v boji o 3.místo a Radku Krejčovou ve finále kumite ženy +68kg.

16:00 hod +1GMT
KUMITE team ženy (R. Krejčová, P. Peceková a A. Markušová) ve třetím kole remízovlay s Holandskem 1:1 na zápasy a 2:2 na body, bohužel v novém zápase Radka Krejčová podlehla Holanďance 1:0. Náš team teď čeká jestli se dostane do repasáže. Holanďanky mají v příštím zápase Turkyně.

15:30 hod +1GMT

KUMITE team ženy (R. Krejčová, P. Peceková a A. Markušová) ve druhém kole porazily 2:1 Slovenky. Čekají na dalšího zápas který bude proti Holansku.

14:40 hod +1GMT

KUMITE team ženy (R. Krejčová, P. Peceková a L. Veithová) v prvním kole porazily 2:1 FINky čekají na další kolo ve kterém půjdou se Slovenskem.

13:00 hod +1GMT

KUMITE team muži (J. Milan, T. Reich, J. Kočí, V. Kočí a F. Šmajcl) v prvním kole prohráli 3:1 s Montenegro, bohužel ti v dalším kole prohráli. Do repasáže se češi nedostali. V současné době čekáme na KUMITE team ženy, které nastoupí 14:30 cca.

čtvrtek 10.května 2012

20:00 hod +1GMT

Radka Krejčová v prvním kole porazila GER 5:0. V druhém kole porazila na praporky BUL 4:1 poté ve čtvrtfinále porazila 2:0 TUR. V semifinále zvítězila 4:1 na praporky nad SRB.

!!! Radka je v sobotním finále. Držíme pěstičky :-)

Petra Peceková prohrála v prvním kole ESP a ta následně podlehla GER. Petra bohužel na ME skončila v individuálu.

Vojtěch Kočí podlehl v prvním kole POR, který bude bojovat o třetí místo.

Filip Šmajcl podlehl v prvním kole FRA, který postoupil do finále a tím pádem měl Filip možnost bojovat o 3.míst. V repasáži porazil LUX ale v druhém kole podlehl FYR a takže obsadil 7.místo.

Lucie Veithová v prvním kole podlehla ENG, která následně prohrála.

Aneta Markušová v prvním kole porazila BUL 1:0 ale v dalším kole podlehla POR. Do repasáže se nedostala.

Jan Milan podlehl FRA 5:3 poté FRA prohrál o finále s ESP. Také končí, ale jeho výkon byl oceněn jako jeden z nejlepších “mimo RADKU”.

Jan Kočí v prvním kole prohrál s ITA 2:0 do repasáže se nedostal.

Tomáš Reich v prvním kole prohrál na praporky s TUR, který se neprobojoval do finále a tím pádem také končí v individuálu.

Nyní se celý TEAM připravuje na zítřejší boje v KUMITE TEAMů.

12:00 hod +1GMT

Veronika Mišková v prvním kole porazila SWE 4:1 ve druhém kole podlehla ESP 5:0. V repasáži porazila DEN 5:0 a probojovala se do sobotního duelu o třetí místo v kategorii KATA ženy.

Vladimír Míček bohužel při rozcvičení si poranil třísla ale i přesto podal 100% výkon v dané situaci, bohužel ale podlehl 4:1 FIN.

středa 9.května 2012

Česká reprezentace je zdárně zaprezentovaná a po odpoledním lehkém tréninku se připravuje na zítřejší zahájení šampionátu.

   

Zítřejší program je následující:

Program na čtvrtek

První na řadu jako tradične jsou KATAři.

Od 10:00 nastoupí v kategorii KATA muži Vladimír Míček (Nidoshinkan Dojo), který nastoupí v prvním kole s FIN (Hirvonen).

V kategorii KATA ženy Veronika Mišková (Shin-Mu) nastoupí v prvním kole proti SWE (K.Hagglund).

První v disciplíně KUMITE nastoupí od 12:00:

Tomáš Reich (SK Kesl-Ryu) nastoupí v kategorii +84kg proti TUR (Erkan) a současně s Jan Kočí (TJ Karate ČB) v kategorii -84kg s ITA (Loria).

Po těchto kategoriích jsou na řadě ženy a to přesně Radka Krejčová (Spartak HK), která nastoupí proti GER (Puscher) a to v kategorii +68kg. Zároveň v tento čas nastoupí Petra Peceková (Kamiwaza), která má první kolo free a ve druhém kole nastoupí vítězce duelu SRB:ESP a to vše v kategorii -68kg.

Další kategorie je muži -75kg, kde máme zastoupení Vojtěch Kočí (TJ Karate ČB), který nastoupí proti POR (Moreira) a zároveň v kategorii -67kg, kde nastoupí Filip Šmajcl proti FRA (Rolle)

Dále pak ženy -61kg Lucie Veithová (TJ Karate ČB), která nastoupí proti ENG (Williams) a zároveň -55kg Aneta Markušová (Tu Liberec), která se utká s BUL (Ganeva).

Poslední na řadě je Jan Milan (TJ Karate ČB) v kategorii -60kg s FRA (Lopes).

Všem držíme pěsti…

Program na pátek

V dopoledních hodinách od 10:00 nastoupí KUMITE TEAM muži proti MNE (Montenegro) a v odpoledním bloku KUMITE TEAM ženy proti FIN (Finkám)

Program sobota a neděle

V těchto dnech jsou na programu medailové souboje repasáží a finále (to znamená všechny medailové souboje).


   Zodpovědná osoba a Autor článku: Jaromír Musil

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,