Soustředění repre. mládeže s AZB

16.8.2017

V rámci přípravy na mladežnické MS na Tenerife letos v říjnu se rada reprezentace za podpory Prezidia ČSKe rozhodla realizovat nový projekt pro přípravu.

Prvotní indicie tohoto projektu byli nastartovány na seniorském evropském šampionátu v Turecku, kde reprezentační trenéři ČR navázali kontakt se světově uznávaným koučem z Azerbajdžánu KHUDAVERDIYEV SHAHINEM, se kterým byla domluvena spolupráce, která byla odstartovala na mládežnickém Czech National Youth Karate Campu, který se konal ve dnech 16.-23.7. 2017 v Drahoníně. Což byl jako jedinný možný termín pro nejbližší akci z obou stran.

Cempu, společně s národním koučem Azerbajdžánu se zúčastnil světoznámý závodník SHAHIN ATAMOV, několikanásobný medailista z ME, MS a K1 WKF.

Tréninky pod vedením mezinárodních instruktorů probíhaly dvakrát denně. Dopolední blok byl věnován kondiční přípravě a odpolední blok technicko – taktické přípravě.

Věříme, že to nebylo poprvé a ani naposledy, kdy azerbajdžánští instruktoři navštívili ČR. Rada reprezentace nadále jedná i s jinými odborníky, kteří by měli pomoci českému karate na úrovni ME a MS.

   
         
   
         
   

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Bc. Miroslav Hýsek

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,