Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015

4.2.2015

Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 – 31.01.2015

Příbram, Česká republika

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata muži U21
1. kata muži U21 Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE
2. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE
3. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE
3. kata muži U21 Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE
2. kata ženy U21 Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
3. kata ženy U21 Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE
2. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi SC Flair CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE
7. kata muži Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE
2. kata ženy Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE
3. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata ženy Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE
5. kata ženy Veronika Jelínková SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata ženy Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE
7. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Pazderka Baník Příbram CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Neufingerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Sandra Oudová Baník Příbram CZE
kata team muži
1. kata team muži Sport Relax CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE
3. kata team muži TJ Karate Nové Hrady CZE
3. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Kesl Ryu Praha CZE
2. kata team ženy Tarokan Brno CZE
3. kata team ženy SCM Goju CZE
KUMITE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -68kg Tomáš Moravec Baník Příbram CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži U21 -78kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite muži U21 -78kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži U21 -78kg Pavel Urban L.F.karate Hustopeče CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
3. kumite muži U21 +78kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
2. kumite muži -60kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -60kg Ondřej Strnad SSC Česká Lípa a Mimoň CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE
7. kumite muži -67kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE
5. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
7. kumite muži -75kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži -75kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite muži +84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Jiří Panáček KKD Bruntál CZE
5. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE
3. kumite ženy -55kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE
3. kumite ženy -55kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Kolocová Slavia TU Liberec CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Ohnoutek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Sandra Oudová Baník Příbram CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,