Výsledky - Mistrovství ČR 2015

6.12.2015

Mistrovství ČR 2015 – 05.12.2015 – 06.12.2015


Ostrava, Česká republika, organizátor: ČSKe, VSK-VŠB TU Ostrava


Žebříček klubů

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Haša Slavia Kroměříž CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice CZE
7. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Karina Denchylya KCK Team CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Petrušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha GRYF Liberec CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE
7. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata dorostenky (14-15) Simona Miklíková Slavia Kroměříž CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE
3. kata junioři (16-17) Milan Zítko Sport Relax CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
7. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE
2. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE
3. kata muži U21 Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE
5. kata muži U21 Radek Veselý Tesla Brno CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE
2. kata ženy U21 Markéta Nováková Sport Relax CZE
3. kata ženy U21 Kay Polanová Karate Vision Praha CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
5. kata ženy U21 Michaela Sloupenská KK Odry CZE
5. kata ženy U21 Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE
3. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata muži Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
7. kata muži Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata ženy Tereza Hájková GRYF Liberec CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
7. kata ženy Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Vít Štencel NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Marek Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Žaneta Ručková Hakuba Karate Ostrava CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE
2. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
kata team muži
1. kata team muži Sport Relax CZE
2. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE
3. kata team muži SCM Goju-ryu Brno CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Kesl Ryu Praha CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Berka Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jiří Vrba Champions Team CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Černý SK Karate Most CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter KK Jeseník CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Drápela Karate Velké Meziříčí CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adámek Gregůrek NIDOSHINKAN Dojo CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kateřina Moskvová KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Pokorná Champions Team CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Kalivodová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE
2. kumite st. žáci -45kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE
5. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Brodníček Baník Příbram CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -52kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE
5. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE
3. kumite st. žáci -60kg František Chudoba GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE
5. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite st. žáci -60kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jan Ladislav Lác Baník Příbram CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite st. žáci +60kg Martin Bednár Karate Havířov CZE
5. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Rašková Budó škola KK Písek CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oliver František Kunc Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KCK Team CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jílek Champions Team CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robert Sokola Tesla Brno CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jakubů Champions Team CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Slavík Karate Hlinsko CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Budajová Champions Team CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE
3. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
5. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jakub Kočí GRYF Liberec CZE
3. kumite muži U21 -78kg Lukáš Molinek Tesla Brno CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
2. kumite muži U21 +78kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 +78kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE
5. kumite muži U21 +78kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Vávrová KCK Team CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Michaela Sloupenská KK Odry CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE
2. kumite muži -60kg Ondřej Strnad SSC Česká Lípa a Mimoň CZE
3. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite muži -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -75kg Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE
3. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE
5. kumite muži -75kg Lukáš Molinek Tesla Brno CZE
5. kumite muži -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Champions Team CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
2. kumite muži +84kg Silvestr Hirner Karate Havířov CZE
3. kumite muži +84kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE
5. kumite muži +84kg Josef Ciglanský SK Kesl Ryu Shotokan CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -55kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE
3. kumite ženy -55kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová KCK Team CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite ženy -68kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kumite ženy +68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Daniel Pekuniak Champions Team CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Petr Jíša Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jan Moravec TJ Karate Praha CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,