Výsledky - NP 29.9.2019

2.10.2019

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 – 3.kolo – 29.09.2019


Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, PSKe



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata dorostenci (14-15) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
11. kata dorostenky (14-15) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE
15. kata dorostenky (14-15) Pavla Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata junioři (16-17) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE
7. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE
15. kata junioři (16-17) Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE
15. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE
15. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
7. kata juniorky (16-17) Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE
15. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE
15. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
5. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
7. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kata muži U21 Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kata muži U21 Patrik Gašpar Sport Relax CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
7. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata ženy U21 Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
2. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE
3. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
5. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
5. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE
7. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE
7. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
11. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
11. kata muži Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
15. kata muži Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE
15. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
15. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata muži Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata muži Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata muži Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE
15. kata muži Jan Roller TJ Karate Praha CZE
15. kata muži Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE
15. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata muži Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE
7. kata ženy Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE
11. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE
15. kata ženy Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kata ženy Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ženy Ajda Lampe TJ Karate Praha CZE
15. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
15. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
15. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata ženy Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE
15. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Stř.ČSKe CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team muži TJ Karate Praha CZE
3. kata team muži Sport Relax CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate Vision CZE
2. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alex Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Gloss Karate Vision Praha CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gaube SKC Louny CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kubíček Champions team – Chodov CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Carlos Tanino Mendes SKC Louny CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions team – Chodov CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík SKC Louny CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Boura GRYF z.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Artem Protko SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Horák Champions team – Chodov CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team – Chodov CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Borková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková SKC Louny CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Duba Karate Vision Praha CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Salavcová Sport Relax CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE
3. kumite muži U21 -75kg Antonín Novák Champions team – Chodov CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team – Chodov CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Lojdová Champions team – Chodov CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram – Karate CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kumite muži -75kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži -75kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE
7. kumite muži +84kg Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kumite muži +84kg Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži BRH Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
7. kumite muži BRH Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE
7. kumite muži BRH Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite muži BRH Jan Roller TJ Karate Praha CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE
3. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite ženy -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE
3. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
2. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy +68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
3. kumite ženy BRH Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy BRH Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Pardubický svaz karate CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Vision CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite team muži Karate Havířov CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE
2. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,