Výsledky - NP 5.10.2019

9.10.2019

NP žactva 2019 – 2.kolo – 05.10.2019


Hodonín, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSK ČSKe, KK Šin-mu Hodonín

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matěj Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Hološevyč SKP karate Písek CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Šourek GRYF z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nováková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Lukáčová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Dostálová OREL jednota Letonice – oddíl karate CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Sofie Havlová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubečková GRYF z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE
3. kata st. žáci (12-13) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
5. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team – Chodov CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
11. kata st. žáci (12-13) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE
11. kata st. žáci (12-13) Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata st. žáci (12-13) Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žáci (12-13) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
15. kata st. žáci (12-13) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
15. kata st. žáci (12-13) František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE
15. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Le Champions team – Chodov CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Štecová Champions team – Chodov CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) ŠSK Karate Karviná CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
7. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
7. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata team st. žáci (11-13) VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate Klub Kyjov CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Beránek Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jindřich Berounský Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Vařil Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jiří Perník Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Koloušek Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaroslav Farabauer Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klaudie Pexová Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -45kg Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
7. kumite st. žáci -45kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
11. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
15. kumite st. žáci -45kg Karel Benda Champions team – Chodov CZE
15. kumite st. žáci -45kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite st. žáci -45kg Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
15. kumite st. žáci -45kg Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -52kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -52kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
11. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žáci -52kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žáci -52kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -52kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci -52kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -52kg František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE
5. kumite st. žáci -60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
5. kumite st. žáci -60kg Štěpán Šnajdr Champions team – Chodov CZE
7. kumite st. žáci -60kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -60kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci -60kg Filip Hanáček K4 Hodonín CZE
15. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -60kg Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -60kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci -60kg Jakub Thoma GRYF z.s. CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci +60kg Václav Lugert Champions team – Chodov CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci +60kg Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite st. žáci +60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite st. žáci +60kg Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci +60kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite st. žáci +60kg Marek Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite st. žáci +60kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team – Chodov CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE
15. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team – Chodov CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
11. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Žwanková SKK Budo Havířov CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE


   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,