Výsledky - NP 8.6.2019

20.6.2019

NP žactva 2019 – 1.kolo – 08.06.2019


Soběslav, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, 286 závodníků


Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Pešek Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Hološevyč SKP karate Písek CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Běle SKP karate Písek CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fajt Red Dragon Team CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Jana Janečková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubečková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Pokorná Sport Relax CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kata st. žáci (12-13) Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE
11. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata st. žáci (12-13) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Petr Zítko Sport Relax CZE
15. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team – Chodov CZE
15. kata st. žáci (12-13) Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata st. žáci (12-13) Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
15. kata st. žáci (12-13) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Adam Frinta SKP karate Písek CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
15. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata st. žáci (12-13) Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata st. žáci (12-13) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Eliška Králíková SKP karate Písek CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Aneta Le Champions team – Chodov CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Vanese Klimplová Sport Relax CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Nyklová Sport Relax CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vašíčková Champions team – Chodov CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kesl Ryu Praha CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Kesl Ryu Praha CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKBU Hostivař CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
7. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE
7. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Beránek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Vařil Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Fajt Red Dragon Team CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Modřínek Kubala TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Farabauer Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Vachtová Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lea Kořínková Red Dragon Team CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Janečková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Emma Kubečková SK Karate Shotokan Liberec CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Angelina Issayev Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Pokorná Sport Relax CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -39kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -39kg Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Petr Zítko Sport Relax CZE
15. kumite st. žáci -39kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -45kg Karel Benda Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žáci -45kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
11. kumite st. žáci -45kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE
11. kumite st. žáci -45kg David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE
11. kumite st. žáci -45kg Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
15. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
15. kumite st. žáci -45kg David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žáci -45kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -45kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci -45kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -45kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE
3. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE
5. kumite st. žáci -52kg Alexandr Košťák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE
7. kumite st. žáci -52kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE
7. kumite st. žáci -52kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Michal Kout TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE
15. kumite st. žáci -52kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -52kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jakub Thoma GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žáci -60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Endršt Champions team – Chodov CZE
2. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Lugert Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
7. kumite st. žáci +60kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kumite st. žáci +60kg Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci +60kg Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kumite st. žáci +60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Soukupová Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Vanese Klimplová Sport Relax CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Lucie Nyklová Sport Relax CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žákyně -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team – Chodov CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,