Výsledky - NP 9.11.2019

10.11.2019

NP žactva 2019 – 3.kolo – 09.11.2019


Karlovy Vary, Česká republika, organizátor: ČSKe, KaSKe



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Mistoler Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (10-11) The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
11. kata ml. žáci (10-11) David Hološevič SKP karate Písek CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Čačaný SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Adrian Grella SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Sluka Champions team – Chodov CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jan Šourek GRYF z.s. CZE
15. kata ml. žáci (10-11) Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nováková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Lukáčová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Sofie Havlová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubečková GRYF z.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Nídlová Karate Klub Chodov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Pokorná Sport Relax CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata st. žáci (12-13) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
11. kata st. žáci (12-13) Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
11. kata st. žáci (12-13) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
11. kata st. žáci (12-13) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team – Chodov CZE
15. kata st. žáci (12-13) Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žáci (12-13) Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata st. žáci (12-13) Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
15. kata st. žáci (12-13) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE
15. kata st. žáci (12-13) Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
15. kata st. žáci (12-13) Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata st. žáci (12-13) Petr Zítko Sport Relax CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Le Champions team – Chodov CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Fuková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Anna Kirchnerová Karate Vision Praha CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Vanese Klimplová Sport Relax CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Eliška Králíková SKP karate Písek CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Nyklová Sport Relax CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Karate Klub Chodov CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKBU Hostivař CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate Klub Kyjov CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Kroček Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Štěpán Mistoler Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jiří Perník Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Vařil Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adrian Grella SPORT UNION, z. s. CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE
11. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Hynek Salač Champions team – Chodov CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Sluka Champions team – Chodov CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Čačaný SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucie Bícová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Věra Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klaudie Pexová Karate Panthers Český Krumlov CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
11. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Nídlová Karate Klub Chodov CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pošmurová Champions team – Chodov CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -39kg Petr Zítko Sport Relax CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci -39kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite st. žáci -45kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite st. žáci -45kg Karel Benda Champions team – Chodov CZE
7. kumite st. žáci -45kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -45kg Radek Tirala Champions team – Chodov CZE
15. kumite st. žáci -45kg David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -45kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite st. žáci -52kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite st. žáci -52kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite st. žáci -52kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite st. žáci -52kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
11. kumite st. žáci -52kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci -52kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žáci -52kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci -60kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jakub Thoma GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žáci -60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kumite st. žáci -60kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci +60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
5. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite st. žáci +60kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kumite st. žáci +60kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kumite st. žáci +60kg Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
7. kumite st. žáci +60kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci +60kg Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žáci +60kg Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žáci +60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žáci +60kg Václav Lugert Champions team – Chodov CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Nyklová Sport Relax CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team – Chodov CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žákyně -42kg Vanese Klimplová Sport Relax CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Natálie Soukupová Champions team – Chodov CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
15. kumite st. žákyně -50kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team – Chodov CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Snezhana Filinkova TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team – Chodov CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
11. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
15. kumite st. žákyně +50kg Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,