Výsledky NP a Ligy 28.5.2016

11.6.2016

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 – 2.kolo – 28.05.2016

Havířov, Česká republika, organizátor: ČSKe, SKK Budo Havířov, 145 závodníků


Žebříček klubů

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hloušek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
3. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
5. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Slavia Kroměříž CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE
2. kata muži U21 Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
3. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko Sport Relax CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata muži David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
7. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE
kata ženy
1. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
5. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE
2. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
5. kumite muži U21 -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE
2. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Honzík GRYF Liberec CZE
3. kumite muži -75kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE
2. kumite muži +84kg Silvestr Hirner Karate Havířov CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,