Výsledky NP a Ligy 10.4.2016

11.4.2016

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 – 1.kolo – 10.04.2016


Ústí nad Orlicí, Česká republika, organizátor: ČSKe, SK Karate Ústí nad Orlicí, 290 závodníků



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE
5. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Plass SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE
5. kata junioři (16-17) Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE
7. kata junioři (16-17) Marek Šípek SKBU Trutnov CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
5. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE
7. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE
3. kata muži U21 Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE
5. kata muži U21 Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE
7. kata muži U21 Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata ženy U21 Tereza Hájková GRYF Liberec CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE
3. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE
5. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE
7. kata muži Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE
7. kata muži Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Posolda KK Jeseník CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Zvára GRYF Liberec CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Kopecká SK Kamiwaza karate CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KCK Team CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Pecková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Matěj Makeš TJ Jiskra Litomyšl CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Farkasová KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE
5. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
7. kumite muži U21 -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE
3. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE
3. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE
5. kumite muži U21 -78kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE
5. kumite muži U21 -78kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 +78kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE
3. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži U21 +78kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE
5. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
2. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE
2. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE
3. kumite muži +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite muži +84kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE
3. kumite muži BRH Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE
2. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Kamiwaza karate CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE
5. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Champions Team CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,