Výsledky NP + Ligy 11.3.2018

11.3.2018

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 – 1.kolo – 11.03.2018


Český Krumlov, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, 189 závodníků



Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Shotokan Neratovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Franková SKBU Hostivař CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kata junioři (16-17) David Stárek KK Jeseník CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Mehi Karate Vision Praha CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Tesařová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
7. kata juniorky (16-17) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Říha GRYF Liberec CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 David Kavalír Sport Relax CZE
5. kata muži U21 Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE
5. kata muži U21 David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata muži U21 Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kata ženy U21 Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE
3. kata muži Daniel Sebeš Šin-mu Hodonín CZE
5. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE
5. kata muži David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE
7. kata muži Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE
7. kata muži Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE
kata ženy
1. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
2. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
7. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE
2. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maxim Simon SKBU Hostivař CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skřivánek SKBU Hostivař CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár Karate Havířov CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Melicharová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Satrapová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kristýna Tesařová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová Baník Příbram CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková Karate Havířov CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži U21 -60kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži U21 -60kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -67kg Jan Kubala Baník Příbram CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži U21 -75kg Marek Andraši Baník Příbram CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži U21 -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
2. kumite muži U21 +84kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži -60kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -67kg Jan Kubala Baník Příbram CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite muži -75kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite muži -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -75kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite muži -84kg Daniel Sebeš Šin-mu Hodonín CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite muži +84kg Radek Marcín Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE
2. kumite ženy BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Královéhradecký svaz karate CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Prague Team CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite team juniorky (16-17) TJ Horní Měcholupy CZE
3. kumite team juniorky (16-17) KK Tygr Karlovy Vary CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE

Průběžné pořadí ligy po 1.kole


   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,