Zprávy z ME mládeže - Aalborg (DEN)

6.2.2019

Na evropském šampionátu zacinkaly první medaile!!! Jak si naši vedli můžete sledovat zde a na Facebooku Národního týmu (“Czech National Karate Team”).

Pátek – 8. února:
14:15: Muzikářová Klára (dorostenky nad 54kg): výhra 1:0 POR, výhra na hantei 0:0 FRA, výhra 2:0 ROU, výhra 3:0 BLR, Ve finále: prohra 4:0 AUTSTŘÍBRO !!!
13:10: Kočandrle Dominik (dorostenci do 63kg): výhra 2:0 CYP, výhra 2:0 SRB, prohra 3:1 AZE, V repasáži: výhra 2:0 HUN, výhra 8:4 SCOBRONZ !!!
15:25: Malý Matyáš (dorostenci do 70kg): 1. kolo free, výhra 5:0 TUR, prohra 4:0 LAT, V repasáži: výhra 1:1 EST, prohra 3:3 MKD – 7. MÍSTO !
11:40: Augustinová Zuzana (kata ženy U21): Kata Gojushio Dai se ziskem 23,58 bodů, Gankaku se ziskem 22,86 bodů a celkové 7. MÍSTO !

9:00: Vacek Tomáš (kata dorostenci): Kata Unsu se ziskem 21,32 bodů a celkové 21. místo
9:35: Trtíková Magdaléna (kata dorostenky): Kata Anan se ziskem 21,1 bodů a celkové 29. místo
11:05: Šinerová Adéla (kata juniorky): Kata Unsu se ziskem 22,68 bodů a celkové 17. místo
11:45: Říha Matěj (kata muži U21): Kata Unsu se ziskem bodů 22,82 bodů a celkové 21. místo
13:10: Smola Dominik (dorostenci do 52kg): prohra 4:0 FRA
13:10: Tinavský Jáchym (dorostenci do 57kg): výhra 1:0 MNE, prohra 5:2 FRA
14:10: Štěpánová Vendula (dorostenky do 54kg): prohra 1:0 SRB
14:20: Květoňová Andrea (dorostenky do 47kg): výhra 3:0 LAT, výhra 4:0 FIN, prohra 0:1 ITA
15:10: Eliáš Martin (dorostenci nad 70kg): výhra 6:4 BIH, výhra 1:0 DEN, prohra 1:0 RUS

Sobota – 9. února:
11:30: Šáchová Martina (juniorky nad 59kg): výhra 6:0 DEN, výhra 3:0 SLO, prohra 6:0 MNE, V repasáži: prohra 4:0 TUR – 7. MÍSTO !
12:05: Matejka Jakub (junioři nad 76kg): výhra 2:0 ROU, výhra 1:1 UKR, prohra 2:1 IRL, V repasáži: prohra 5:2 GER – 7. MÍSTO !

9:00: Harciníková, Muzikářová, Štěpánová (kata tým dorostenky/juniorky): Kata Gojushio Dai se ziskem 21,54 bodů celkové 11. místo
9:50: Drábek Martin (junioři do 55kg): výhra 2:0 SVK, prohra 4:0 FRA
9:50: Krišal Filip (junioři do 61kg): prohra 0:0 ESP
9:50: Matejka Ján (junioři do 68kg): 1. kolo free, prohra 3:0 FRA
10:45: Čondlová Lucie (juniorky do 48kg): výhra 1:1 MLT, prohra 1:0 SVK
11:05: Průchová Adéla (juniorky do 53kg): výhra 4:0 NOR, prohra 7:0 TUR
11:05: Osouchová Nela (juniorky do 59kg): prohra 1:0 SWE
12:10: Černík Filip (junioři do 76kg): výhra 2:1 IRL, prohra 1:0 BIH

Neděle – 10. února:
9:00: Crhonková Adriana (ženy U21 do 50kg): prohra 1:1 SLO
9:50: Drábek Daniel (muži U21 do 60kg): prohra 1:0 GER















   Zodpovědná osoba a Autor článku: Petra Piskačová

---

Uveřejněno v Rubrikách: ,