Databáze udělených STV DAN


8.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00684
Kesl Karel
Praha 4
18.08.2014

7.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00651
Boček Jiří
Brno
06.07.2013
00247
Kesl Karel
Praha 4
16.08.2007
00429
Musil Ondřej
Jablonec nad Nisou
15.07.2010
00709
Ryska Vladimír
Ostrava - Habrůvka
24.09.2015
00710
Sochatzi Jan
Kozlovice
24.09.2015

6.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00730
Hrubý Michal
Bruntál
16.05.2017
00713
Keslová Iva
Praha
21.01.2016
00062
Liška Václav
České Budějovice
01.06.2002
00690
Musil Jaromír
Brno
24.08.2014
00355
Strnad Karel
Praha 10 Hostivař
31.03.2006

5.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00317
Čech Pavel
Kladno
11.11.2007
00666
Dvořák Zdeněk
Kostolomety nad Labem
28.02.2013
00046
Faktor Jiří
České Budějovice
23.09.2006
00485
Jedlička Karel
Mladá Boleslav
02.06.2011
00053
Kohoutek st. Roman
Strakonice
05.03.2007
00298
Koloc Bohumil
Česká Lípa
14.09.2008
00715
Kopecký Jan
Havlíčkuv Brod
14.06.2013
00640
Krátký Pavel
Letohrad
21.06.2013
00275
Lovecký Jiří
Karviná-Mizerov
28.11.2007
00091
Moučka Kamil
Náměšť na Hané
22.06.2007
00660
Nekola Jaroslav
Příbram
07.09.2013
00572
Polák Josef
Česká Lípa
01.09.2012
00047
Rajchert Josef
Ústí nad Labem
23.09.2006
00663
Rehuš Jaroslav
Senica
06.07.2013
00641
Sekanina Svatopluk
Jeseník
21.06.2013
00437
Sláma Martin
Praha 5 - Stodůlky
01.08.2010
00090
Sobek Miroslav
Olomouc
22.06.2007
00708
Stránský Rudolf
13.05.2013
00573
Šíma Luděk
Litvínov
01.09.2012
00411
Štěpán Pavel
Plzeň
05.06.2010
00665
Valenta Jaroslav
Jindřichův Hradec
01.12.2013
00526
Zdražil Miloslav
Holetín
21.12.2011
00390
Znamenáček Pavel
Česká Lípa
19.11.2004

4.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00698
Bartoš Jan
Praha 8
13.12.2014
00574
Bašus Jiří
Nymburk
01.09.2012
00714
Běhoun Vlastislav
Člunek
19.05.2012
00296
Blaščák Petr
Jirkov
14.09.2008
00725
Boguský Miroslav
Chodov
10.12.2016
00459
Brejcha Martin
Neratovice
11.12.2010
00438
Čechura René
Tábor
01.05.2010
00157
Dvořák Tomáš
Neratovice
07.09.2003
00724
Fara František
Sokolov
10.12.2016
00566
Franta Marek
Přerov
17.08.2012
00685
Guzek Kamil
Hradec Králové
15.04.2012
00704
Hodík Jiří
Praha
05.11.2012
00460
Holajn Lumír
Ostrava - Hrabůvka
24.01.2011
00696
Hromádko Aleš
Praha 3
13.12.2014
00606
Hronek Ludoslav
Chodov
04.04.2013
00562
Hruška Karel
Ludgeřovice
10.08.2012
00483
Jůza Petr
Předklášteří
01.05.2011
00059
Kaňka Karel
Kladno
02.11.2006
00677
Klečka Aleš
České Budějovice
08.03.2014
00702
Kluiber Luboš
Buštěhrad
13.12.2014
00366
Kocmánek Petr
Dvůr Králové nad Labem
02.08.2009
00571
Kopunec František
Rakovník
01.09.2012
00543
Kubalík Zdeněk
Domažlice
02.06.2012
00315
Mika Vlastislav
Praha 9
22.08.2006
00595
Možiešik Milan
Ostrava
09.02.2013
00664
Pekník Milan
Stará Turá
06.07.2013
00726
Pekuniak Daniel
10.12.2016
00689
Piskačová Petra
Liberec
08.07.2010
00553
Plecer Václav
Borovany
23.06.2012
00716
Plesník Karel
25.02.2014
00652
Průcha Karel
26.06.2013
00486
Schiffmannová Petra
Mladá Boleslav
02.06.2011
00697
Sirový David
Praha 10
13.12.2014
00463
Starý Jiří
Ostrava
01.03.2011
00605
Svoboda Slavomír
Praha 9
27.11.2012
00520
Švejda Karel
Praha
27.06.2011
00113
Tomek Jiří
Hořany
09.02.2008
00405
Žofčín Jiří
Sokolov
15.12.2001

3.Dan

LICENCE
PŘÍJMENÍ a JMÉNO
MĚSTO
UDĚLENO
00445
Adam Jan
Plzeň
06.11.2010
00165
Achač Vladimír
Plzeň
20.12.1998
00613
Beníšek Petr
České Budějovice
04.04.2013
00119
Blaho Ĺudovít
Jablonec n.N. 4
15.12.1991
00560
Brabec Martin
09.07.2012
00637
Dostál Miroslav
21.06.2013
00382
Dvořák David
Bruntál
05.07.2006
00022
Harsa Pavel
Praha 4
08.12.2004
00097
Hermann Martin
České Budějovice
23.09.2007
00138
Honzák Ivan
Jičín
21.12.1999
00362
Horn Artur
Trutnov
02.08.2009
00679
Hrách Aleš
09.04.2011
00412
Hýsek Miroslav
Boršov nad Vltavou
05.06.2010
00556
Chocholáček Jozef
Brno
07.07.2012
00672
Jukl Jan
30.08.2012
00049
Kabeš Miroslav
Ústí nad Labem
21.09.2003
00527
Kočička Vladimír
Vrbno pod Pradědem
22.12.2011
00636
Kopecký Petr
21.06.2013
00570
Kopuncová Kristina
Beroun
01.09.2012
00557
Kotas Patrik
Krhová
04.07.2012
00635
Krátká Květa
21.06.2013
00638
Krátký Petr
Letohrad
21.06.2013
00639
Krátký Roman
Letohrad
21.06.2013
00400
Křížek Michal
Neratovice
08.11.2003
00048
Leška Martin
Ústí nad Labem
21.09.2003
00361
Mandík Miroslav
Sloup v Čechách
02.00.2009
00552
Miklo Lukáš
Ostrava Poruba
23.06.2012
00487
Mistolerová Zlata
Mladá Boleslav
02.06.2011
00720
Moravec Jan
13.12.2014
00507
Moric Pavel
Praha
07.06.2011
00473
Musílek Milan
Praha
14.03.2011
00075
Nechyba Petr
Ústí nad Labem
18.06.2007
00336
Pavelka Radim
Litvínov
07.03.2009
00512
Pavlíček Tomáš
Ústí nad Labem
27.06.2011
00694
Petřík Petr
Blatná
30.12.2004
00358
Pjosa Miroslav
Třinec 6
04.07.2009
00707
Pohanka Marek
Sedlice
19.04.2015
00657
Polívka Petr
Kolín
29.06.2013
00109
Pospíšil Richard
Praha
08.07.1999
00622
Prahl Jakub
Praha 4
01.06.2013
00164
Průcha Karel
Blovice
20.12.1998
00371
Puzrla Bronislav
Hustopeče
22.08.2009
00680
Štencel Vít
Brno
19.04.2014
00427
Šustek Petr
Odry
26.06.2010
00598
Tesárek Jakub
Praha 4
13.03.2013
00528
Toman Stanislav
Bruntál
22.12.2011
00662
Tvrdík Jaroslav
Ústí nad Labem
20.06.2012
00011
Valeš Martin
Nové Strašecí
28.04.2001
00391
Veselý Milan
Děčín
30.06.2001
00442
Vrbík Filip
Brno
31.10.2010
00441
Vrbík Petr
Brno
31.10.2010
00387
Žatka Vít
Bruntál
02.08.2003


Ostatní technické stupně naleznete v Databázi TMK ČSKe

 

   Zodpovědná osoba: Jaromír Musil