Síň slávy reprezentace ČSKe



AUGUSTINOVÁ ZUZANA

  • 1.místo ME EKF D+J 2015
    kata juniorky (16-17)


BRŮNA ALEŠ

  • 3.místo ME EKF 2000
    kumite muži -60kg


CRHONKOVÁ ADRIANA

  • 3.místo ME EKF D+J 2016
    kumite juniorky (16-17) -48 kg


CVRK MATĚJ

  • 3.místo ME EKF D+J 2010
    kumite dorostenci (14-15) +70kg


DEBRECENYI JAKUB

  • 2.místo ME EKF 2011
    kata U-21
  • 3.místo ME EKF D+J 2009
    kata junioři (16-17)


JANDA LUKÁŠ

  • 3.místo ME EKF 2010
    kata TEAM muži
  • 3.místo ME EKF 2009
    kata TEAM muži
  • 3.místo ME EKF D+J 2005
    kata TEAM junioři


KALAMEN JAN

  • 2.místo ME EKF D+J 2002
    kumite dorostenci (14-15) +70kg


KREJČOVÁ RADKA

  • 2.místo ME EKF 2012
    kumite ženy +68kg
  • 2.místo ME EKF 2011
    kumite ženy +68kg
  • 3.místo ME EKF 2010
    kumite ženy +68kg
  • 3.místo ME EKF 2005
    kumite team ženy
  • 2.místo ME EKF D+J 2005
    kumite juniorky (18-20) +60kg)


LALÁKOVÁ MARTINA

  • 3.místo ME EKF D+J 2004
    kata juniorky(16-17)


MELŠ VOJTĚCH

  • 3.místo ME EKF D+J 2005
    kata TEAM junioři


MÍČEK VLADIMÍR

  • 1.místo ME EKF D+J 2008
    kata junioři (18-20)
  • 3.místo ME EKF D+J 2007
    kata dorostenci (16-17)


MIŠKOVÁ VERONIKA

  • 3.místo ME EKF 2015
    kata ženy
  • 3.místo ME EKF D+J 2010
    kata juniorky (16-17)
  • 3.místo ME EKF D+J 2009
    kata juniorky (16-17)


NOVÁ PETRA

  • 2.místo ME EKF 2009
    kata ženy
  • 2.místo ME EKF 2006
    kata ženy
  • 2.místo ME EKF 2005
    kata ženy
  • 3.místo ME EKF 2004
    kata ženy
  • 1.místo ME EKF 2002
    kata ženy
  • 2.místo ME EKF 2001
    kata ženy


PECEKOVÁ PETRA

  • 3.místo ME EKF 2008
    kumite ženy -60kg
  • 1.místo ME EKF 2007
    kumite ženy -60kg
  • 3.místo ME EKF 2005
    kumite team ženy
  • 3.místo ME EKF D+J 2003
    kumite juniorky (18-20) -60kg
  • 2.místo ME EKF D+J 2002
    kumite juniorky (18-20) -60kg
  • 3.místo ME EKF D+J 2001
    kumite juniorky (18-20) -60kg


PILMANN JINDŘICH

  • 3.místo ME EKF 2010
    kata TEAM muži
  • 3.místo ME EKF 2009
    kata TEAM muži


PISKAČOVÁ PETRA

  • 3.místo ME EKF 2001
    kumite ženy -60kg
  • 3.místo ME EKF 2000
    kumite ženy BRH
  • 2.místo MS WKF 1998
    kumite ženy BRH
  • 3.místo ME EKF D+J 1997
    kumite juniorky -60kg


POHANKA MAREK

  • 2.místo ME EKF D+J 2009
    kumite junioři (16-17) -55kg


REICH TOMÁŠ

  • 3.místo ME EKF 2010
    kumite muži +84kg


ŘEŘICH MAREK

  • 2.místo ME EKF D+J 2015
    kumite dorostenci (14-15) -70 kg


SCHWANZER ROBERT

  • 2.místo ME EKF D+J 2002
    kata junioři (18-20)
  • 3.místo ME EKF D+J 2001
    kata dorostenci (16-17)


TESÁREK JAKUB

  • 3.místo ME EKF 2010
    kata TEAM muži
  • 3.místo ME EKF 2009
    kata TEAM muži
  • 3.místo ME EKF D+J 2007
    kata junioři (18-20)
  • 3.místo ME EKF D+J 2006
    kata junioři (18-20)
  • 3.místo MS WKF D+J 2005
    kata junioři (18-20)
  • 3.místo ME EKF D+J 2005
    kata TEAM junioři


TUČEK JAN

  • 2.místo ME EKF 2005
    kumite muži +80kg
  • 3.místo MS WKF 2002
    kumite muži +80kg


ZBOŘILOVÁ LUCIE

  • 3.místo ME EKF 2005
    kumite team ženy


ZOUBEK PETR

  • 3.místo ME EKF D+J 2003
    kumite junioři (18-20) -80kg


   Zodpovědná osoba: Jaromír Musil