Česká liga karate kumite tým 2020 – výsledky
Česká liga karate kumite tým 2020 - 26.09.2020 - 20.12.2020 Olomouc, Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KUMITE kumite team dorostenci (14-15) 1. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny 2. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice 3. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem 4. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team 5. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice kumite team dorostenky (14-15) 1. kumite team dorostenky (14-15) Fight...

číst více

Mistrovství ČR 2020 – výsledky
Mistrovství ČR 2020 - 19.12.2020 - 20.12.2020 Pardubice, Česká republika, organizátor: ČSKe, PuSKe, Karate Lions Pardubice Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská 5. kata dorostenci (14-15)...

číst více

Výsledky – NP 4.10.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo - 04.10.2020 Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, PSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 2. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. 5. kata dorostenci...

číst více

Výsledky – NP 27.9.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo - 27.09.2020 Olomouc, Česká republika, organizátor: OSKe, ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice 2. kata ml. žáci (7-9) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. 5. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU...

číst více

Výsledky – NP 26.9.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo - 26.09.2020 Olomouc, Česká republika, organizátor: OSKe, ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Jan...

číst více

Výsledky – MČR 2019
Mistrovství ČR 2019 - 07.12.2019 - 08.12.2019 Praha, Česká republika, organizátor: Český svaz karate Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým KATA kata Masters ženy U45 1. kata Masters ženy U45 Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec 2. kata Masters ženy U45 Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata Masters ženy U45 Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž 3. kata Masters ženy U45 Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. 5. kata Masters ženy U45 Božena Pavlasová Sport Relax 5. kata...

číst více

Výsledky – MČR Beginner 2019
Mistrovství ČR Beginner 2019 - 17.11.2019 Dubňany, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSK ČSKe, KK Kyjov Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) 1. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice 2. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov 3. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Daniela Woffová KC Dragons Rosice Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) 1. Karate...

číst více

Výsledky – NP 9.11.2019
NP žactva 2019 - 3.kolo - 09.11.2019 Karlovy Vary, Česká republika, organizátor: ČSKe, KaSKe Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. 2. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. 3. kata ml. žáci (7-9) Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec 5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov,...

číst více