Mistrovství ČR Beginner 2021 – výsledky
Mistrovství ČR Beginner 2021 - 28.11.2021 Prostějov, Česká republika, organizátor: ČSKe, OSKe, VIP Sport Club Olomouc Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) 1. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. 2. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. 3. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. Karate Agility chlapci do 7...

číst více

Výsledky – 3.kolo NP 10.10.2021
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. 2. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) František Bauer TJ Karate České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. 5. kata ml. žáci (7-9) Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec 5. kata ml. žáci (7-9) Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice 7....

číst více

Výsledky – 3. kolo NP 9.10.2021
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 2. kata dorostenci (14-15) Jakub Žlábek SKP karate Písek 3. kata dorostenci (14-15) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN 7. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov 7. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský...

číst více

Česká liga karate kumite tým 2020 – výsledky
Česká liga karate kumite tým 2020 - 26.09.2020 - 20.12.2020 Olomouc, Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KUMITE kumite team dorostenci (14-15) 1. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny 2. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice 3. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem 4. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team 5. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice kumite team dorostenky (14-15) 1. kumite team dorostenky (14-15) Fight...

číst více

Mistrovství ČR 2020 – výsledky
Mistrovství ČR 2020 - 19.12.2020 - 20.12.2020 Pardubice, Česká republika, organizátor: ČSKe, PuSKe, Karate Lions Pardubice Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská 5. kata dorostenci (14-15)...

číst více

Výsledky – NP 4.10.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo - 04.10.2020 Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, PSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 2. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. 5. kata dorostenci...

číst více

Výsledky – NP 27.9.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo - 27.09.2020 Olomouc, Česká republika, organizátor: OSKe, ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice 2. kata ml. žáci (7-9) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. 5. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU...

číst více

Výsledky – NP 26.9.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo - 26.09.2020 Olomouc, Česká republika, organizátor: OSKe, ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha 2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN 5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Jan...

číst více