Síň slávy reprezentace ČSKe

Naši nejúspěšnější závodníci na ME EKF a MS WKF turnajích. Medailisté z těchto šampionátů od vzniku ČSKe.


AUGUSTINOVÁ ZUZANA

1.místo ME EKF D+J 2015 kata juniorky (16-17) 

BRŮNA ALEŠ

3.místo ME EKF 2000 kumite muži -60kg 

CRHONKOVÁ ADRIANA

3.místo ME EKF D+J 2016 kumite juniorky (16-17) -48 kg 

CVRK MATĚJ

3.místo ME EKF D+J 2010 kumite dorostenci (14-15) +70kg 

DEBRECENYI JAKUB

2.místo ME EKF 2011 kata U-21 
3.místo ME EKF D+J 2009 kata junioři (16-17) 

JANDA LUKÁŠ

3.místo ME EKF 2010 kata TEAM muži 
3.místo ME EKF 2009 kata TEAM muži 
3.místo ME EKF D+J 2005 kata TEAM junioři 

KALAMEN JAN

2.místo ME EKF D+J 2002 kumite dorostenci (14-15) +70kg 

KREJČOVÁ RADKA

2.místo ME EKF 2012 kumite ženy +68kg 
2.místo ME EKF 2011 kumite ženy +68kg 
3.místo ME EKF 2010 kumite ženy +68kg 
3.místo ME EKF 2005 kumite team ženy 
2.místo ME EKF D+J 2005 kumite juniorky (18-20) +60kg) 

LALÁKOVÁ MARTINA

3.místo ME EKF D+J 2004 kata juniorky(16-17) 

MELŠ VOJTĚCH

3.místo ME EKF D+J 2005 kata TEAM junioři 

MÍČEK VLADIMÍR

1.místo ME EKF D+J 2008 kata junioři (18-20) 
3.místo ME EKF D+J 2007 kata dorostenci (16-17) 

MIŠKOVÁ VERONIKA

3.místo ME EKF 2015 kata ženy 
3.místo ME EKF D+J 2010 kata juniorky (16-17) 
3.místo ME EKF D+J 2009 kata juniorky (16-17) 

NOVÁ PETRA

2.místo ME EKF 2009 kata ženy 
2.místo ME EKF 2006 kata ženy 
2.místo ME EKF 2005 kata ženy 
3.místo ME EKF 2004 kata ženy 
1.místo ME EKF 2002 kata ženy 
2.místo ME EKF 2001 kata ženy 

PECEKOVÁ PETRA

3.místo ME EKF 2008 kumite ženy -60kg 
1.místo ME EKF 2007 kumite ženy -60kg 
3.místo ME EKF 2005 kumite team ženy 
3.místo ME EKF D+J 2003 kumite juniorky (18-20) -60kg 
2.místo ME EKF D+J 2002 kumite juniorky (18-20) -60kg 
3.místo ME EKF D+J 2001 kumite juniorky (18-20) -60kg 

PILMANN JINDŘICH

3.místo ME EKF 2010 kata TEAM muži 
3.místo ME EKF 2009 kata TEAM muži 

PISKAČOVÁ PETRA

3.místo ME EKF 2001 kumite ženy -60kg 
3.místo ME EKF 2000 kumite ženy BRH 
2.místo MS WKF 1998 kumite ženy BRH 
3.místo ME EKF D+J 1997 kumite juniorky -60kg 

POHANKA MAREK

2.místo ME EKF D+J 2009 kumite junioři (16-17) -55kg 

REICH TOMÁŠ

3.místo ME EKF 2010 kumite muži +84kg 

ŘEŘICH MAREK

2.místo ME EKF D+J 2015 kumite dorostenci (14-15) -70 kg 

SCHWANZER ROBERT

2.místo ME EKF D+J 2002 kata junioři (18-20) 
3.místo ME EKF D+J 2001 kata dorostenci (16-17) 

TESÁREK JAKUB

3.místo ME EKF 2010 kata TEAM muži 
3.místo ME EKF 2009 kata TEAM muži 
3.místo ME EKF D+J 2007 kata junioři (18-20) 
3.místo ME EKF D+J 2006 kata junioři (18-20) 
3.místo MS WKF D+J 2005 kata junioři (18-20) 
3.místo ME EKF D+J 2005 kata TEAM junioři 

TUČEK JAN

2.místo ME EKF 2005 kumite muži +80kg 
3.místo MS WKF 2002 kumite muži +80kg 

ZBOŘILOVÁ LUCIE

3.místo ME EKF 2005 kumite team ženy 

ZOUBEK PETR

3.místo ME EKF D+J 2003 kumite junioři (18-20) -80kg