Výsledky – MČR 2016
Mistrovství ČR 2016 - 03.12.2016 - 04.12.2016 Výsledky z: www.karaterec.com Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, TJ Kovo, 659 závodníků Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan 2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kastl Champions Team 3. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team 3. kata ml. žáci (7-9) Josef Němec Karate České Budějovice 5. kata ml. žáci (7-9) Martin Dvořák Fight Club České Budějovice...

číst více

Výsledky NP 11.6.2016
NP žactva 2016 - 1.kolo - 11.06.2016 Lovosice, Česká republika, organizátor: ČSKe, Sport Union Ústí nad Labem, 282 závodníků Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská 2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bednář Karate České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan 5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov...

číst více

Výsledky NP a Ligy 28.5.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo - 28.05.2016 Havířov, Česká republika, organizátor: ČSKe, SKK Budo Havířov, 145 závodníků Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice 2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník 3. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem 5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hloušek Kamura...

číst více

Výsledky NP a Ligy 10.4.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo - 10.04.2016 Ústí nad Orlicí, Česká republika, organizátor: ČSKe, SK Karate Ústí nad Orlicí, 290 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice 2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan 3. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem 3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník 5. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team...

číst více

Výsledky – Mistrovství ČR 2015
Mistrovství ČR 2015 - 05.12.2015 - 06.12.2015 Ostrava, Česká republika, organizátor: ČSKe, VSK-VŠB TU Ostrava Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice 2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná 3. kata ml. žáci (7-9) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec 5. kata ml. žáci (7-9) Martin Luža Karate Klub Kyjov...

číst více

Výsledky – Liga kumite týmů 2015
Liga ČR 2015 - 05.12.2015 Ostrava, Česká republika, organizátor: ČSKe Žebříček klubů Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KUMITE kumite team dorostenci (14-15) 1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem 2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice 3. kumite team dorostenci (14-15) Spartak Hradec Králové kumite team dorostenky (14-15) 1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice 2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice 3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové kumite team junioři...

číst více

3. kolo NP žactva a dorostu 2015
NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo - 10.10.2015 Hodonín, Česká republika, organizátor: ČSKe, Šin-mu Hodonín, 251 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha 2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec 3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice 5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Haša Slavia Kroměříž 5....

číst více

Zpráva Karate1 – Coburgu 2015
Poslední víkend v záři se uskutečnila světová liga v německém Coburgu. Turnaje se zúčastnilo sedm závodníků z České republiky. Turnaj byl zahájen kategorií kata muži, kde české barvy hájili: Lukáš Janda, Marek Pohanka a Jakub Debrecenyi. *Lukas Janda:* 1. kolo FREE, 2. kolo výhra 3:2 nad HUN, 3. kolo výhra 3:2 s ITA, 4. kolo prohra 1:4 HKG. *Marek Pohanka:* 1. kolo FREE, 2. kolo výhra 4:1 SWE, 3. kolo prohra 1:4 s ITA. *Jakub Debrecenyi:* 1. kolo prohra 0:5...

číst více

Liga kumite týmů 2014/2015
Liga ČR 2014/2015 - 31.01.2015 Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KUMITE kumite team dorostenci (14-15) 1. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice 2. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice 3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice kumite team dorostenky (14-15) 1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice 2. kumite team dorostenky (14-15) Výběr Královéhradeckého kraje kumite team junioři (16-17) 1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice 2. kumite team junioři (16-17) Kesl Ryu...

číst více