MČR 2018 – výsledky
Mistrovství ČR 2018 - 08.12.2018 - 09.12.2018 Jindřichův Hradec, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSKe, Fight Club České Budějovice, 626 závodníků Dokumenty (rar) Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci...

Read More

Výsledky – NP 17.11.2018
NP žactva 2018 - 3.kolo - 17.11.2018 Dubňany, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSK ČSKe, 308 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s....

Read More

Výsledky – NP 6.10.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo - 06.10.2018 Havlíčkův Brod, Česká republika, organizátor: ČSKe, Krajský svaz karate Vysočina, 319 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 2. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš...

Read More

Výsledky – NP 22.9.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo - 22.09.2018 Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, PSKe, TJ Karate Praha Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice 2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec 3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL...

Read More

NP 9.6.2018 – výsledky
NP žactva 2018 - 1.kolo - 09.06.2018 Lovosice, Česká republika, organizátor: ČSKe, ÚSKe, 307 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 2. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub...

Read More

NP 19.5.2018 – výsledky
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo - 19.05.2018 Hradec Králové, Česká republika, organizátor: ČSKe, KrSKe Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. 2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice 3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec 5. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM...

Read More

Výsledky NP + Ligy 11.3.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo - 11.03.2018 Český Krumlov, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, 189 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec 2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice 3. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary 5. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP...

Read More