Debrecenyi 2.místo na ME 2011

sobota, 12.2.2011

Veronika Kopečná v prvním kole porazila Izraelku 5:0 ale bohužel ve druhém kole podlehla Italce. Bohužel Veronika už neměla možnost bojovat o třetí místo protože Italka podlehla v semifinále Portugalce.
Karel Imrišek V prvním kole porazil závodníka z Luxemburska 3:2, ve druhém kole porazil 5:0 Angličana ale bohužel ve třetím kole podlehl 2:3 Belgickému závodníkovi, který byl loňský mistr Evropy. Závodník z Belgie však nečekaně podlehl z semifinále Francouzskému závodníkovi a tím pádem Karel skončil.

Jakub Debrecenyi v prvním kole měl free, ve druhém kole porazil Angličana 5:0, ve třetím kole porazil Řeka 2:3 a v semifinále porazil Turka 4:1. Ve večerním finále nastoupil Kuba proti španělskému závodníkovi, kterému podlehl 5:0 a získal tak první medaili pro českou republiku a to STŘÍBRO!!

V kumite si nejlépe vedla Lenka Petříková která v prvním kole podlehla Italce 1:0 ta však postoupila do finále a Petra v repasáži porazila Norku 8:0 a pak podlehla v prodloužení Holanské závodnici 1:0 v prodloužení.
Dále si pak vedl v kumite nejlépe Mirek Šulda a Marek Janouch, kteří prohráli ve druhém kole. Ostatní bohužel skončili v prvních kolech.

Tečkou dnešních bojů bylo vystoupení ještě dvou našich zástupců a to na poli rozhodcovském a politickém. Marek Kubín byl jedním z mála, kteří rozhodovali finálové souboje a president ČSKe (zároveň člen direktoriátu EKF) zakončil šampionát jako čestný člen při ocenění všech medailistů kategorie juniorů.

Foto a text Jaromír Musil