Info STK k MČR 2015

Vážení členové ČSKe,

níže naleznete několik informací k organizaci nadcházejícího Mistrovství ČR.

*Převažování*
Jelikož na Mistrovství ČR proběhne jako vždy převažování všech závodníků disciplíny kumite, po dohodě s pořadatelem jsme se kvůli usnadnění organizace samotného turnaje rozhodli, že otevřeme možnost převážení rovněž den předem jako v posledních letech.
Zájemci z kategorií dorostu, juniorů, U21 a seniorů se tedy mohou převážit v místě konání turnaje i v *pátek od 18:30 do 20:00 hod.*
Zájemci z kategorií žactva se mohou převážit v místě konání turnaje i v sobotu po skončení sobotní části turnaje (přesný čas upřesníme podle harmonogramu po skončení registrace na MČR)
Jinak samozřejmě zůstává v platnosti možnost absolvovat převážení i v den konání dané kategorie.

*Harmonogram turnaje*
Po skončení registrace závodníků na MČR vytvoříme pro oba dny soutěžní harmonogram, který bude krátce před konáním MČR zveřejněn na webových stránkách ČSKe.

*Na kumite minimálně 6.kyu*
Dovolujeme si upozornit, že dle soutěžního řádu ČSKe i samotných propozic mohou v disciplíně kumite soutěžit pouze závodníci, kteří jsou držiteli alespoň *6.kyu*
U závodníků, kteří nemají STV evidované v databázi ČSKe, proběhne v tomto směru kontrola průkazů.
Dále je ze současné podoby registrace na MČR zřejmé, že jsou v disciplínách kumite registrovaní závodníci, kteří mají v databázi ČSKe evidované 7. nebo dokonce 8.kyu. U těchto závodníků rovněž proběhne kontrola STV.
*Závodníci s nižším než 6.kyu nebudou do soutěží kumite připuštěni.*

za STK ČSKe
Jiří Kotala