Info STK k MČR a Finále ligy 2016

Vážení členové ČSKe,

na webových stránkách jsou k dispozici nominační žebříčky na Mistrovství ČR, které se bude konat 3. – 4. prosince 2016 v Praze. V žebříčcích jsou již vyškrtáni závodníci, kteří nesplňují podmínku věku pro start v dané kategorii.
„http://www.karaterec.com/cz/cske-postup-na-mcr-z-np.php“:http://www.karaterec.com/cz/cske-postup-na-mcr-z-np.php

Prosíme zástupce klubů, aby e-mailem na adresu stk@czechkarate.cz případně sdělili, pokud se někteří nominovaní závodníci nebudou MČR účastnit, případně v disciplíně kumite nebudou startovat v dané hmotnostní kategorii. To se týká především závodníků, kteří mají nominaci ve více hmotnostních kategoriích.
Dále v tomto ohledu upozorňujeme na možnost startovat v hmotnostní kategorii o jednu vyšší nebo nižší, než ve které má závodník zajištěnu nominaci z národních pohárů – viz čl. 6 odst. 6 soutěžního řádu ČSKe, který stanoví:

_Závodníci, kteří mají zajištěnu nominaci podle odst. 5 písm. c) v disciplíně kumite, mohou na MČR startovat ve stejné věkové kategorii i v hmotnostní kategorii o jednu vyšší nebo nižší, než ve které mají nominaci zajištěnu. Takovou skutečnost jsou povinni sdělit STK ČSKe prostřednictvím e-mailu nejpozději jeden týden před konáním MČR v dané kategorii._

Pro jistotu připomínáme, že registraci na MČR je potřeba provést prostřednictvím databáze ČUBU nejpozději do 27.11.2016. Poté budou neregistrovaní nominovaní závodníci z nominace vyškrtáni, aby se na uvolněná místa mohli posunout další závodníci (týká se pouze postupu z NP a nominačních turnajů). Pro ostatní závodníky (tedy pro ty, kteří se ocitnou nově na postupových místech a pro závodníky nominované z krajů) skončí registrace dne 30.11.2016.

Zde je přehled týmů, které se probojovaly do finále ligy:
níže Vám zasíláme přehled týmů, které se probojovaly do finále Ligy kumite týmů, které proběhne spolu s Mistrovstvím ČR ve dnech 3. a 4. prosince 2016 v Praze.

*Dorostenci*
– Shotokan Karate-dó TJ Sadská
– Sport Union Ústí nad Labem
– GRYF Liberec
– TJ Karate České Budějovice

*Dorostenky*
– TJ Karate České Budějovice “A”
– SK Karate Spartak Hradec Králové
– TJ Karate České Budějovice “B”
– TJ Horní Měcholupy

*Junioři*
– Sport Union Ústí nad Labem
– KK Lichnice
– SK Kamiwaza Karate
– TJ Karate České Budějovice “A”

*Juniorky*
– TJ Karate České Budějovice
– SK Karate Spartak Hradec Králové

*Muži*
– Champions Team
– TJ Karate Praha
– SK Karate Spartak Hradec Králové
– TJ Karate České Budějovice

*Ženy*
– SK Karate Spartak Hradec Králové
– TJ Karate České Budějovice