Kampaň The K is on the way

Vážení karatisté,
Světová federace karate WKF v souvislosti s kandidaturou na zařazení karate do Olympijského programu organizuje *první světový den karate* nazvaný *K den*. (viz kampaň The K is on the way).

Tato reklamní akce, která má za cíl propagaci karate, jednotnost celého našeho hnutí a podporu zařazení karate do Olympijského programu.

*„K Day“ se bude konat v neděli 7.října 2012.*

*Motto:* „Let the World discover Karate“

Cílem je předvádět ukázky karate na veřejných i neveřejných místech ve městech po celém světě, jakož i „Dny otevřených dveří“ ve Vašich Dojo a klubech.

Tato iniciativa by měla vést k získání nových cvičenců pro náš sport a zároveň ukázat všem jak zajímavé může karate být.

WKF žádá organizátory těchto akcí, aby zaslali nejméně dvě fotografie z jejich akce. Aby se tento K den mohl dostatečně zpropagovat, WKF taktéž žádá o informaci, kde budou tyto ukázky Vámi pořádány (nejlépe se zajímavým pozadím, typický monument města, krajinná scenérie atd.)

• Prosím potvrďte typ propagační akce a město, kde se bude akce konat na mail: karate2020@live.com a to max. *do 20.září 2012* (kopie na info@czechkarate.cz )

• Prosím zašlete min. dvě foto z propagační akce v jpg formátu na karate2020@live.com *do 25.října 2012* (kopie na info@czechkarate.cz )

Žádám úspěšné trenéry z větších měst o účast na propagaci karate a zaslání info na uvedený mail spolu s kopií na info@czechkarate.cz

Prosím o následné fotografie karate propagační akce s českými monumenty v pozadí (Hradčany Praha, Špilberk Brno, atd.)

U ostatních předem děkuji za pořádání ukázek pro rodiče Vašich cvičenců a ostatních zájemnců v tzv. Dnech otevřených dveří Vašich klubů.

Děkuji za spolupráci.
S pozdravem

Jiří Boček