Koncepce a strategie KR ČSKe 2017

Vážení kolegové,

v souvislosti se změnou koncepce bychom Vás chtěli informovat o naší *nové koncepci*, kterou bychom chtěli změnit dosavadní systém rozhodování na soutěžích ČSKe. Všechny podklady najdete v přiložených dokumentech. V tomto se mění i *přístup na mezinárodní turnaje v zahraničí a v naší republice*.

Chtěli bychom touto cestou zvýšit konkurenci mezi rozhodčími, zájem mezi mladými, ale také pomoci v rozvoji rozhodčích z regionů a současného týmu.

Celý systém byl zahájen již vyplněním formulářů, abychom zjistili nové rozdělení rozhodčích podle tříd a délky praxe. V nejbližších dnech najdete i nové rozdělení rozhodčích ČSKe do tříd a nominaci na 1. pololetí tohoto roku.

Připravujeme i podpůrné semináře, které budou termínově zveřejněny v nejbližších dnech. V závislosti na rozpočtu budeme připravovat i podpůrné akce pro vzdělávání rozhodčích a zvyšování kvality na celém území ČR.

Připravujeme i podpůrné semináře pro regiony. Celý systém vzdělávání a hodnocení bude zveřejněn v průběhu dalších týdnů.

Váš tým KR ČSKe

Ke stažení:
Koncepce národních soutěží 2017.pdf
Strategie přípravy mezinárodních rozhodčích 2017.pdf