M. Vašeková – 2.místo na KARATE 1

Dne 8.12.2012 proběhlo posledni kolo KARATE 1 – Salzburg v tomto roce. Na této soutěži jsme měli pouze dva zástupce v disciplíně KATA, a to Miroslava Vašeková (Tarokan Brno) a Vladimír Míček (Nidoshinkan Dojo Brno).

*Miroslava Vašeková* v 1.kolo měla free, v 2.kole nastoupila proti Kittel Olivia z Německa, kterou porazila 4:1 (Jion / Seiencin). Ve 3.kole nastoupila proti Herzog Sabrina z Rakouska, kterou porazila 5:0 (Kanku-Sho / Heiku), ve 4.kole porazila Bonuccelli Serena z Itálie 4:1 (Suparimpai / Annan) a v postupu do finále v 5.kole porazila Wu Lok Man z Hong Kong 4:1 (Nipaipo / Suparimpai).
Ve finále se potkala Francouzkou a vice-mistriní světa Scordo, které podlehla 0:5 (Unsu / Pacu). Mirka získala cenné 2.místo na KARATE 1 league.

*Vladimír Míček* měl v 1.kole také free, v 2.kole porazil 3:2 Chorvata ERMENC IVAN (Kanku-Dai / Seienchin), 3.kolo stejně jako na MS narazil na Mistra světa A. Diaze, kterému podlehl 5:0 (Heiku / Nipaipo). V repasáži pak opět podlehl 2:3 Italovi PETRONI GABRIELE (Ch. Kushanku / Gankaku) a získal tak další 9.místo.

Oběma gratulujeme za jejich výkon a reprezentaci ČR.