Mistrovství Světa "S.K.I.F."

Vážení karatisté,
—————–
v termínu 20.-26.7.2009 se uskuteční v Aténách jubilejní 10. Mistrovství Světa „Shotokan Karate-Do International Federation“ (viz. Athens.pdf). SKIF CZ s podporou ČSKe připravuje výběr České Republiky.
SKIF patří k jedné z největších světových organizací Shotokan Karate-Do, s více než 2.5 miliónů členů, ve více než 100 zemí. Zakladatelem a prezidentem SKIF je legenda Kancho Hirokazu Kanazawa (10.dan). Na světových soutěžích SKIF se lze setkat se známými jmény jako je např. Rafael Aghayev apod.. Soutěží se ve všech věkových kategoriích dle přílohy. Pokud byste měli zájem, nominace se bude uzavírat 2.5.2009. Pevně věříme, že se nám podaří sestavit i seniorský tým kumite.
Základní informace:
——————–
– soutěží se dle pravidel SKIF (obdoba JKA)
– každý závodník si hradí veškeré cestovní náklady a startovné (ubytování cca 25EUR/den, startovné 50EUR, letenka cca 5.000CZK)
– případní zájemci mohou zaslat vyplněný formulář „Application.doc“ na: Roman Kohoutek (skif.cz@email.cz), Kamil Guzek (karate@spartak.cz), Vít Štencel ( vit.stencel@centrum.cz)
– uzavření nominace 2.5.2009 na semináři SKIF V Brně (viz. 4.seminar-skif-cz.jpg)
– sestavení finálního výběru provede Roman Kohoutek a Kamil Guzek do 5.5.2009
– vedení výpravy: Karel Kolerus
Doufáme, že Vás tato příležitost zaujala a rádi se zúčastníte.
—————————————————————
ke stažení propozice >>>“zde“:http://www.czechkarate.cz/info/2009/athens-skif.pdf<<< ke stažení nominace >>>“zde“:http://www.czechkarate.cz/info/2009/Application.doc<<<