Návod provedení zápisu skutečného majitele spolku

Vážení členové,

jak jsem vás již informoval v minulosti, ve věci zápisu SKUTEČNÝCH MAJITELŮ do rejstříku, připomínáme všem, že je třeba splnit tuto povinnost nejpozději do 1.1.2021.

Posílám vám krátký návod jak tuto skutečnost splnit a předejít následně komplikacím. Tento návod je vytvořen pro spolky, které fungují na základě statutárního orgánu individuálním nebo kolektivním a jsou registrované na justici.cz!!!

Pokud váš klub funguje jako spolek je nutné, aby byly zadané parametry stejné jako v návodu, kde je vytvořen přesný printScreen při zadávání do systému.

Pokud ovšem někde budete do formuláře dávat své myšlenky, nebo domněnky je možné, že bude dokument vrácen k přepracování. Za takové skutky nebere ČSKe zodpovědnost.

Pokud máte na rejstříkového spolku viz. justici.cz uveřejněny všechny náležitosti nemusíte dokládat žádné dokumenty k evidenci. (Justice.cz = Jedná se o stránku, kde je uvedeno vše o vašem klubu, statutární orgán, stanovy a jiné ve sbírce listin)

Pozor!

Od. 1.3.2021 byl server přesměrován na novou adresu pro zaslání formuláře který naleznete zde: https://esm.justice.cz/ias/issm/podani

zapis-skutecneho-majitele