On-line info z MS mládeže (WKF) 2015

*sobota 14.11.2015*

Josef Černík v prvním kole měl free, ve druhém kole remízoval 1:1 s BILISICS BALINT (HUN) ale na praporky vyhrál 4:1. Ve třetím kole prohrál prohrál 1:5 BAUN MARCEL (GER). Do repasáže se nedostal.

Marek Řeřicha v prvním kole měl free a ve druhém kole podlehl ISHIHARA MASAHIRO (JPN) 1:3. Bohužel Japonec o postup do finále prohrál a tak Marek také končí.

Veronika Halodová v prvním kole prohála 1:2 s JUHNSTONE KIMBERLEY (SCO). Do repasáže se nedostala.

Jirka Krych v prvním kole prohrál 1:7 s KELLAWAY JOE (ENG).

*pátek 13.11.2015*

Monika Burgerová prohrála v 1. kole, když za stavu 0:0 podlehla na praporky Mexičance, Adriana Crhonková porazila v 1. kole závodnici z Chile 3:0, ale ve 2. kole podlehla závodnici z Taipe 0:2, Tomáš Gabriel podlehl Američanovi 1:4 a Dominik Mikula porazil v 1. kole Slovince 4:0, ve druhém kole zdolal 3:0 Poláka, ale ve třetím kole po velmi vyrovnaném zápase prohrál 0:2 se závodníkem z Jordánu. Zítra nastoupí naši poslední závodníci Marek Řeřicha, Jiří Krych, Josef Černík a Veronika Halodová.

*čtvrtek 12.11.2015*

Matteo Tamborlani v prvním kole porazil 5:0 závodníka LEE YANG ISAAC (SIN) ve druhém kole 3:2 porazil závodníka z CHAN HO HONG (HKG). Ve třetím kole bohužel podlehl BOKARICA LUKA (CRO) 1:4. Bohužel ten následně porhrál s Novo Zélanďanem a tak končí.

Matěj Říha v prvním kole free ve druhém kole vyhrál 5:0 nad SZILAGYI GERGO (HUN) a ve třetím kole prohrál s TELLOCKE MORRIS (GER) 1:4. Němec v postupu do semifinále prohrál a Matěj také končí.

Zuzana Augustinova v prvním kole podlehla 2:3 BRAZDOVA EMA (SVK). Byl to, ale zápas vítězek z posledního ME. Zuzka Juniorka a Emma Kadetka. Bohužel Slovensko z toho vyšlo vítězně. Emma v dalším postupu vypadla a nakonec skončila 5.

Šimon Branda v prvním kole podlehl 2:3 závodníkovi ROESCH MAURICE (SUI). Šimon se do repasáže nedostal.

Klára Halodová v prvním kole měla free a ve druhém kole prohrála 0:1 s MIS DINA (SRB). Do repasáže se nedostala.

Lucie Štroblová v prvním kole měla free. Ve druhém kole remízovala 2:2 s RODRIGUEZ BERMEA ROSALINDA (MEX) a na Hantei zvítězila 5:0. Ve třetím kole ale prohrála 0:3 s TORO MENES VALENTINA (CHI). Do repasáže se nedostala také.

Pro dnešek je pro nás konec. Držte pěsti ostatním na další dny. Děkujeme

*středa 11.11.2015*
Středeční ráno bylo věnováno tréninku, který začal v 8:00 ráno. Po tréninku a snídani odcestovali všichni trenéři na koučovské testy, které se konaly v místě konání šampionátu. Po testech se trenéři přesunuli do oficiálního hotelu kde probíhalo rozlosování všech věkových a váhových kategoríí. Zítra ke svým prvním zápasům nastoupí všichni kataři a to Matteo Tamborlani, Matěj Říha, Zuzana Augustinová a Šimon Branda. Za kumite nastoupí Klára Halodová a Lucie Štroblová. Držte palce.

*pondělí 9.11.2015*
Druhý a třetí trénink v destinaci. První trénink proběhl ve stejný čas jako včera od 10:00 do 10:30 s větší intenzitou. Stále je vidět, že většina závodníků se pere s časovým posunem…

Druhý trénink se konal před večeří od 18:00 do 18:30 a u většiny závodníků je vidět rapidní zlepšení z čeho máme radost 🙂

*neděle 8.11.2015*
Máme za sebou první trénink a to v době konání soutěže od 10-11 hodin místního času. A je vidět, že bylo dobré přijet o něco dříve, protože většina závodníků má problémy s vyrovnáním se místnímu podnebí a zároveň časovému posunu.

*sobota 7.11.2015*
Česká výprava zdárně doletěla do místa konání MS a po večeři budu dospávat časový posun. Je třeba se vyrovnat s tímto posunem ještě před začátkem turnaje.

*pátek 6.11.2015*

Česká výprava odlétá směr JAKARTA. Plán letu je 15:35 směr Dubaj a následně pak směr Jakarta. Přílet na Jakartu 7.11.2015 kolem 15:45 h místního času. Posun oproti česku je zde plus 6 hodin