On-line MS WKF 2011, Melaka Malaysie

*sobota 15.10.2011*

*11:34 hod (-6 GMT)*
Lukáš Vik v prvním kole porazil Dána A.EKKERT 4:1. Ve druhém kole ale podlehl závodníkovi z Alžíru A.AHBAB 1:4. Lukáš bohužel na MS končí, protože Alžířan vypadl s Američanem.

*14:34 hod (-6 GMT)*
Vlaďka Račáková v prvním kole porazila s přehledem Srbku A.VICOVAC 1:4 ve druhém kole nastoupila proti Japonce S.TOKAI s kterou svedla velice dobrý zápas, který skončil 0:0 a v prodloužení Sai-Shiai pak obě závodnice zabodovali jedním botem tedy 1:1, bohužel i když Vleďka byla aktivnější rozhodčí rozhodli na HANTEI 3:1 pro Japonku. Japonka v čtvrtfinále bohužel podlehla Francouzce a tak Vlaďka bohužel končí.

   
         
   

*patek 14.10.2011*

*12:34 hod (-6 GMT)*
Michal Slávik v prvním kole porazil závodníka z Taipei C.CHEN 4:1 a bohužel ve druhém kole podlehl 3:2 Slovákovi P.FABIAN. Bohužel Slovák v dalším kole podlehl finalistovi z Japonska T.NAKASHIMA. Michal tedy na MS končí.

   

Veronika Kopečná v prvním kole porazila závodnici D.DHIMAN z Indie 5:0. Ve druhém kole, bohužel při cvičení kata Annan při otočce ztratila rovnováku a prohrála nad Švédkou M.KARLSSON 1:4, kterou pak porazila opět Japonská závodnice a tím pádem na MS končí.

   

*17:30 hod (-6GMT)*
Marek Janouch narazil v prvním kole na Rusa A.EMELIANOV, kterému podlehl 4:3 a bohužel RUS v boji o čtvrtfinále podlehl Angličanovi. Marek tedy taky končí.

*čtvrtek 13.10.2011*

*18:34 hod (-6 GMT)*
Lenka Petříková v prvním kole porazila 2:1 Skotku H.MCLAREN, ve druhém kole podlehla 0:1 se závodnicí z Venezuely O.MOLINA. Bohužel Venezuelka v boji o postup do finále podlehla Japonce, takže lenka nemá možnost bojovat alespoň o 3.místo.

   

Nikola Krátká v prvním kole porazila Mexičanku R.MARTINEZ SAUCE 1:0, bohužel ve druhém kole prohrála s Norkou 5:0 Bohužel Norka podlehla opět Japonce. Dnešní den pro Český team končí. Snad zítra budeme mít větší štěstí.

   

*13:30 hod (-6 GMT)*
Dnešní den pro nás nezačal moc šťastně. Bohužel Jakuba Debrecenyiho přes noc skolila vysoká horečka a i když se přes zábaly a pocení dostal pod 37° tak probdělá noc na něm zanechala následky a v prvním kole podlehl Italskému závodníkovi A.IODICE 4:1. Musím ještě dodat, že kuba zajel pěkně, ale nezvládl jednu pasáž u které ztratil stabilitu. Bohužel Jakub na tomto MS skončil, protože Ital podlehl Japonskému závodníkovi o postup do finalé.