Pojďte se s námi podílet na přípravě Olympijského festivalu

Olympijský festival u jezera Most se uskuteční od 26. července do 11. srpna a České karate hledá trenéry, kteří by se s námi chtěli podílet na jeho přípravě.

V době Olympijských her bude probíhat v Areálu u jezera Most Olympijský festival, který je jedním z největších akcí Českého Olympijského výboru. Karate zde bude jedním z prezentovaných sportů a ČSKe v rámci svého sportoviště zajistí veškerou organizaci, program apod. Aktuálně hledáme kluby, resp. trenéry, kteří by se chtěli na jeden či více dnů této akce zúčastnit.

Očekávaná účast jsou nižší statisíce návštěvníků – převážně rodiny s dětmi. Celá tato akce je mediálně sledovaná a České karate plánuje silnou prezentaci a to zejména právě na cílovou skupinu rodičů s dětmi. Věříme, že tato akce přinese podporu náborů napříč kluby i kraji.

V případě, že vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se této akce zúčastnit, ozvěte se prosím přímo koordinátorce OF za karate Tereze Filipské na e-mail: tereza.filipska@ceskekarate.cz.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na Marketingové oddělení na e-mail: pavlina.ondrejkova@czechkarate.cz, kde vám rádi poskytneme další informace.

Detailnější info naleznete v přiloženém dokumentu:

OF-2024