školení rozhodčích – odloženo

Vážení,

.=
na základě interpelací některých rozhodčích ČSKe k připravovanému školení v termínu 17. 9. – 19. 9. 2010, kdy je poukazováno na skutečnosti, že platnost licencí rozhodčích je do února 2011 a termín školení byl avizován pozdě, **komise rozhodčích ČSKe tyto skutečnosti vyhodnotila a rozhodla plánované školení 17. 9. – 19. 9. 2010 zrušit.**

.=
**INFORMAČNÍ ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH** ČSKe bude provedeno před turnajem North Bohemia v Ústí nad Labem dne 15. 10. 2010 pod vedením pana Javiera Escalante. Upřesnění a časový harmonogram najdete v propozicích tohoto turnaje. Na tomto školení bude nastíněna možná varianta změny pravidel, které jsou připravovány a měly by být schváleny na kongresu, který se koná u příležitostí MS v Bělehradě v termínu 25. 10. – 31. 10. 2010.
Nové školení pro všechny rozhodčí ČSKe a zároveň nové zájemce o získání licence rozhodčích, proběhne v lednu – únoru v roce 2011. Termín bude upřesněn po vytvoření sportovního kalendáře na r. 2011.

**Upozornění: Toto školení bude mít pouze jeden termín, tzn. že proběhne pouze 1x.**

.=
Zde budou rozebrána případně nově vzniklá pravidla karate a tyto budou již začleněna do testových otázek. Kdo se tohoto školení nezúčastní, tím jeho licence propadá o stupeň níže. Komise rozhodčích ČSKe přijme omluvu na základě nemoci uchazeče, nebo takového pracovního vytížení, které uchazeči zabrání v účasti. Těmto rozhodčím bude dána možnost si svou současnou licenci obnovit na předem domluvené soutěži s členy komise rozhodčích ČSKe, ale ne už zvýšit.

Přejeme všem rozhodčím hodně štěstí a co nejmíň protestů při rozhodování v nové sezoně.

Ústí nad Labem, dne 15. 09. 2010

Za komisi rozhodčích ČSKe:
Mgr. Rajchert Josef
Nekola Jaroslav
Musil Jaromír