Sparing Camp + turnaj O pohár primátorky ČB

Ve dnech 17. – 20.11. 2023 se konala třídenní akce v Českých Budějovicích, které se zúčastnili také členové Jihočeského TmRS.

Akce byla rozdělena na tři dny – v pátečním, svátečním, dni se konal seminář pro závodníky a trenéry. Tento seminář probíhal pod vedením trenérů Miroslava Hýska a Dominika Mikuly. Semináře se zúčastnilo
přes 160 účastníků a nad 20 trenérů.

V sobotu odstartovala každoroční mezinárodní akce Sparing camp, den plný zápasů, který byl rozdělen do tří bloků. V dopoledním bloku se konaly volné zápasy na jednu minutu. Dva odpolední bloky probíhaly pod vedením rozhodčích, kteří rozhodovali tzv. na yuko systém (kdo první zaboduje, vítězí).
Sobotního bloku se zúčastnilo přes 350 závodníků z Belgie, Polska, Maďarska, Slovenska, Ukrajiny, Německa a z ČR. Na tatami jsme mohli vidět medailisty z mládežnického MS, ME nebo Youth League.

V neděli se poté konal turnaj ,,O pohár primátorky města České Budějovice‘‘. Turnaj probíhal na čtyřech tatami dle věkových a váhových kategorií.

Rádi bychom všem účastníkům poděkovali za jejich účast a věříme, že příští rok se opět setkáme minimálně v tak v hojném počtu jako tomu bylo letos.