Výsledky – MČR 2019

Mistrovství ČR 2019 – 07.12.2019 – 08.12.2019

Praha, Česká republika, organizátor: Český svaz karate

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata Masters ženy U45
1. kata Masters ženy U45 Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata Masters ženy U45 Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata Masters ženy U45 Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kata Masters ženy U45 Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata Masters ženy U45 Božena Pavlasová Sport Relax CZE
5. kata Masters ženy U45 Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
7. kata Masters ženy U45 Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sabina Světlíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team – Chodov CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
7. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
7. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata junioři (16-17) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
5. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
7. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team – Chodov CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE
5. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE
7. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata Masters muži 50+ Ladislav Havel Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kata Masters muži 50+ Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE
3. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Team Scorpions CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
5. kata Masters muži U50 Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
5. kata Masters muži U50 Jakub Prahl PSK Olymp Praha CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) ŠSK Karate Karviná CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Sport Relax CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKBU Hostivař CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Výběr Středočeského kraje CZE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team muži SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kata team muži Sport Relax CZE
3. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
5. kata team muži Sport Relax CZE
5. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team ženy Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kata team ženy Karate Vision CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marek Beránek Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Věra Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE
5. kumite st. žáci -39kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -45kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE
5. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci -52kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite st. žáci -52kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. – OKINAWA KARATE DO CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Lugert Champions team – Chodov CZE
7. kumite st. žáci +60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team – Chodov CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Pokorná Champions team – Chodov CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team – Chodov CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Smrček SK Karate Most CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alex Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions team – Chodov CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Cícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Denis Vodička Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team – Chodov CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Valentýna Macková Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Dvořák Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Zrůstek KC Dragons Rosice CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Karate Vision Praha CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate – dó Bruntál, z.s. CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -75kg David Kavalír Sport Relax CZE
3. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team – Chodov CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite ženy U21 -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ženy U21 -55kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE
7. kumite ženy U21 -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE
7. kumite ženy U21 -55kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
3. kumite muži -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram – Karate CZE
5. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži -67kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite muži -75kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník z.s. CZE
7. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
7. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions team – Chodov CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite muži BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
5. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE
7. kumite muži BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite muži BRH Jan Roller TJ Karate Praha CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy -50kg Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kumite ženy -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy -55kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy -55kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE
5. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
7. kumite ženy -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
3. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite ženy -61kg Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kumite ženy -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
7. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy +68kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
3. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE
3. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
5. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE
7. kumite ženy BRH Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Pšenička SK MP CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE