Závěrečná zpráva z Karate1 Series A Larnaca

Ve dnech 29. září až 1. října probíhala na Kypru letošní předposlední soutěž Karate1 Series A, která měla velmi vysokou úroveň kvality. V ženských kategoriích se u některých závodnic objevila únava z předchozích soutěží. Horší fyzická část výkonu bohužel ovlivnila výslednou známku a ani jedna ze závodnic nepostoupila do dalšího kola.

Mužská kategorie ale naopak dokázala poprvé na Sérii A postoupit do dalších kol. O nejlepší výsledek se postaral Filip Pohl, který postoupil do 3. kola.

V kategorii družstev jsme měli dvě premiéry. V ženské kategorii startoval kata tým skládající se ze závodnic Kirschnerové, Šabové a Trtíkové a v mužské kategorii startoval kata tým skládající se ze závodníků Masaře, Pohla a Sůkala. Soutěžní stres bohužel udělal své a ani jedno družstvo nepostoupilo.

Navzdory všemu jsme dokázali definovat problematické věci, na kterých budeme pracovat následující 3 týdny před startem na mistrovstvím světa v Budapešti. Všem reprezentantům děkujeme za přístup k přípravě a soutěži.