Závěrečná zpráva z letního soustředění TM

Letošní letní soustředění talentované mládeže, které se konalo na nádherném místě na Orlíku nad Vltavou od 27. srpna do 1. září, bylo událostí, na kterou jsme dlouho čekali. Téměř všichni závodníci kategorie U14 a dorost, kteří jsou součástí našeho výběru talentované mládeže, se zúčastnili tohoto soustředění, které probíhalo paralelně s akcí státní reprezentace.

Pro naši komisi talentované mládeže bylo toto soustředění mimořádně důležité. Díky němu jsme měli možnost lépe se seznámit s novými nadějnými sportovci a začít plánovat úzký výběr závodníků pro VSCM v nadcházející sezóně 2024. Cílem je připravit silný tým, který bude reprezentovat náš svaz především na světových ligách Youth League a dalších mezinárodních turnajích.

Doufáme, že závodníci z talentované mládeže pochopili náš koncept a jsou připraveni pracovat na svých dovednostech i po letních prázdninách. Chceme jim poděkovat za jejich skvělé nasazení a pozitivní atmosféru, kterou na soustředění přinesli.

Zvláštní díky patří i pozvaným trenérům, asistentům a dvěma fyzioterapeutkám, kteří nám velmi pomohli s organizací této mimořádné akce. Bez jejich podpory by to nebylo možné. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na budoucí spolupráci!

Za komisi TM,
Mgr. Lucie Veithová
Mgr. Radka Tesařová
Ing. Ondřej Charvát