Zpráva Rady reprezentace ČSKe 4/13

Na základě komunikačního šumu, který se poslední dobou objevil mezi reprezentanty ČSKe se Rada reprezentace rozhodla vydat následující zprávu vysvětlující některé nepřesnosti nebo dezinformace od některých osob.

Reprezentační Camp Jizerka 2013:

Protože se jedná o akci, která je v plánu reprezentace, schválenému MŠMT je tato akce povinná pro všechny reprezentanty. Tj. pro juniory a seniory. Nadto je letní camp Jizerka jedním z nominačních kritérií pro nominaci na Mistrovství světa mládeže 2013, které se bude konat ve Španělsku. (A to i pro případné samoplátce tedy kadety a U21).

Vedení reprezentace srdečně zve všechny zájemce o sportovní karate WKF na tento letní Camp Jizerka 2013, který je jediný oficiální akcí reprezentace tohoto typu. (Přihlášky zde)

Czech National Youth Camp je akce podporovaná radou reprezentací a určena především pro žákovské a dorostenecké kategorie jako příprava pro reprezentaci, nijak nenahrazuje ani nesupluje akce Státní reprezentace ČSKe.

Ostatní akce tohoto typu, jsou akce jiných složek či jedinců, které nemají nic společného se státní reprezentací ČSKe zřízené MŠMT.

Rada reprezentace
ČSKe