Info STK k MČR mládeže 2010

Na níže uvedeném odkazu je umístěna kompletní nominace na MČR mládeže z nominačních žebříčků.

http://www.karaterec.com/cz/cske-postup-na-mcr-z-np.php

Mezi postupujícími jsou už vyškrtáni závodníci, kteří přesáhli věkovou hranici nominované kategorie. Datum turnaje se počítá ke dni zahájení, tedy 4.12.2010.

Vyzýváme ještě trenéry klubů, aby si zkontrolovali nominaci svého klubu a na email stk@czechkarate.cz odhlásili závodníky, kteří nesplňují váhovou kategorii. Odhlášení závodníků může do nominační čtrnáctky posunout závodníka z nižších pozic a dodatečně ho tak nominovat na MČR. Sledujte proto pozorně žebříčky jednotlivých kategorií do 30.11., kdy bude odhlašování uzavřeno.

Na email stk@czechkarate.cz dále upřesněte váhovou nebo věkovou kategorii loňských Mistrů ČR, kteří mají nominaci v libovolné kategorii při zachování disciplíny kata nebo kumite. Vzhledem k tomu, že úřadující Mistři ČR mohou nastupovat ve své aktuální kategorii, nemusí být v nominačních žebříčcích uvedeni.

Na email stk@czechkarate.cz rovněž posílejte nominaci kata týmů. V následujících dnech budou v nominaci doplněny závodníci krajů, kteří ještě neposlaly soupisky pro postup na MČR.

Zde je odkaz, na kterém si můžete prohlédnout nominaci svého klubu

http://www.karaterec.com/cz/cske-postup-na-mcr-kluby.php