Nominace rozhodčích 2020 [aktualizováno po školení]

Vážení kolegové a kolegyně,

v příloze najdete upravenou nominaci rozhodčích na Národní poháry ČSKe v roce 2020 po ukončeném školení rozhodčích v Českých Budějovicích.

Na základě naší žádosti Prezidium ČSKe dne 16.9.2020 schválilo úpravu pravidel a vedení soutěží pro Národní poháry [dorostu, juniorů, seniorů a U21] v roce 2020, kde je v případě COVID-19 umožněno v disciplíně kumite soutěžit dle pravidel pro soutěže žáků.

Nominace tedy musela být přizpůsobená změnám pravidel kvůli problematice Covidu-19. Na všechny národní poháry je nominováno 29 rozhodčích. A to zejména z důvodu narůstajících čísel Covid-19 v ČR a dále pak na základě problému, který nastal před seminářem v Českých Budějovicích, kdy 10 rozhodčích muselo zůstat v karanténě.

Proto bychom Vás chtěli poprosit o úzkou spolupráci, a abyste nás co nejdříve při jakémkoliv problému informovali, abychom mohli kontaktovat náhradní rozhodčí. 

Rozhodčí byli nominováni na základě účasti na semináři v Českých Budějovicích ve dnech 11. 9. – 13. 9. 2020, rozhodcovské třídy a kraje, ve kterém jsou evidováni. Byla brána v úvahu vzdálenost a náklady na cestu. Jestliže jste byli nominováni jen na jeden den, tak vám buď byl přidán druhý den, nebo jste byli nominováni na jinou dvoudenní soutěž. 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Komise rozhodčích ČSKe

NOMINACE_druhy_pulrok_2020-1

konecna_nominace_olomouc