on-line MS WKF Dorost a Junioři

jak zajisté všichni víte, v současné době probíhá v marocckém městečku Rabat Mistrovství světa WKF v kategorii dorost a juniorů. Zde jsou aktuální informace:

Komplatní výsledky z MS ke stažení zde: http://www.wkf-registration.net/…_results.zip

neděle 15.11.2009
****************

.=
bohužel v tento den na MS 2009 neměla Česká republika zástupce…

sobota 14.11.2009
****************

.=
**Veronika Kopečná** v prvním kole porazila 5:0 závodníci W.Wong (HKG) s Bassai Dai ve druhém kole porazila 5:0 závodnici B.Kilic (TUR) se Seipai ve třetím kole porazila 5:0 závodnici C. Lee (KOR) s Paiku ve čtvrtém kole bohužel prohrála vse závodnicí N. Helena Yonamine (BRA) 4:1, která pak podlehla Japonce 4:1 a tím pádem ztratila možnost dostat se do repasáže a končí n MS.

.=
**Michal Slavík** podlehl v prvním kole 3:2 závodníkovi M. Ksenofontov (RUS), který v dalším kole prohrál s Japoncem 5:0

pátek 13.11.2009
****************

dnes byl doopravdy černý pátek 13 🙁

.=
**Veronika Mišková** měla první kolo free a ve druhém kole porazila se Seipai Řekyni V.Oikonomou 5:0, ve třetím kole s Paiku porazila Němku J.Bleul 5:0, bohužel ve čtvrtém kole zaváhala a prohrála těsně 2:3 se závodnicí z Francie. Francouzská závodnice dále prohrála v dalším kole s Japonkou a tím pádem Veronika na MS skončila. Francouzka A.Feraci nakonec získala 3.místo v kata juniorky.

.=
**Marek Pohanka**– kata v prvním kole měl free a ve druhém kole prohrál 3:2 se závodníkem z Montenegra M.Vojvodic, který nakoec obsadil 3.místo.

**Marek Pohanka** – kumite v prvním kole vyhrál 1:0 nad závodníkem E.Evants (WAL) v druhém kole prohrál 0:2 nad H.Luis (COL) ten však následně prohrál nad závodníkem P. da Silva Fereira (BRA) a tím pádem skončil v soutěži.

čtvrtek 12.11.2009
******************

bohužel tento den jsme neměli zastoupení v kategorii Světového šampionátu do 21 let.

středa 11.11.2009
*****************

První úspěch! **Marek Kubín** získal na MS v Maroku jako první český rozhodčí nejvyšší světovou licenci RA pro kumite, ve zkoušce na kata nepovýšil, ale obhájil soudce B. Druhý náš rozhodčí **Jaroslav Nekola** na zkouškách pro kumite nepovýšil, ale obhájil svojí licenci soudce B kumite.

rozlosování kategorii zde: Rabat09_Draw.zip