Reprezentace – KATA (1.2012)

Město Hustopeče u Brna hostilo tento víkend, přesněji v neděli 29. ledna, českou reprezentaci v disciplíně KATA. Celé soustředění proběhlo pod taktovkou asistentů reprezentace pro KATA Jaromírem MUSILEM a Ivou KESLOVOU.

Soustředění bylo zejména pro nominované závodníky pro nadcházející Mistrovství Evropy dorostu a juniorů v Ázerbajdžánském městě Baku, ale zúčastnili se jej i ostatní členové reprezentace seniorů a nadaní žáci ve sledování reprezentace ČSKe. Celkem se zúčastnilo soustředění 14 závodníků a 5 závodníků se omluvilo.

Soustředění mělo za úkol zjistit současné výkony našich reprezentantů, a to vše při fyzické zátěži a vštípit základní principy jednotlivých stylů, nutné pro úspěch na mezinárodní scéně. V přestávce pak závodníci sledovali sestřih nejlepších závodníků současnosti nejen na evropské, ale i světové scéně. Byl to také i motivační článek po náročném dopoledním tréninku a také povzbuzení pro 100% výkon na odpolední náročné pokračování.

Všichni na tomto soustředění si sáhli na dno svých sil, ale i tak musím konstatovat, že všichni obstáli, i když nikdo není dokonalý a všichni si uvědomujeme, že máme spoustu práce pro zdokonalování a držení trendu karate ve WKF/EKF.
Závěrem mi dovolte poděkovat všem za jejich účast a popřát hodně štěstí na ME.

Asistenti reprezentace KATA
Jaromír Musil
Iva Keslová