Vladimír Míček 2.místo na KARATE 1

O tomto víkendu 17.-18.9.2011 odstartoval v Tureckém Istanbulu projekt WKF s názvem KARATE 1 – PREMIER LEAGUE více o projektu naleznete zde: http://www.wkf.net/

Na tomto turnaji jsme měli dva zástupce a to v KATA. *Miroslava Vašeková* (Tarokan Karate Team Brno) a *Vladimír Míček* (Nidoshinkan Dojo).

*Vladimír Míček* v 1.kole narazil na závodníka Caeiros Jorge (POR), kterého porazil 3:2 se Seipai, ve 2.kole porazil Alımcı Mustafa (TUR) s katou Seienchin 5:0, ve 3.kole porazil 4:1 Sofuoglu Metin (TUR) s katou Suparinpei. Ve 4.kole s kata Annan porazil 4:1 závodníka Tze Leong z MALYISIE. V boji o finále pak s Chatanyara Kushanku porazil 5:0 Sofuoglu Alí (TUR). Ve večerním finále se pak utkal s úřadujícím mistrem světa Antonio Diazem, kterému podlehl 5:0. *V.Míček tak obsadil krásné 2.místo v kata indiovidual male.*

*Mirka Vašeková* v prvním kole narazila na Japonku Kazuyo Inoue, které podlehla. V repasáži pak nastoupila proti Egypťance Aly Sarah, které bohužel také podlehla a tak získala 9.místo.

Škoda že se této prestižní soutěže nezúčastnilo více závodníků zejména i v kategorii kumite.