V pátek začíná K1 Series A Larnaca

Už tento pátek, 16.2. začíná druhý letošní turnaj ze série K1 Series A, tentokrát na Kypru v přímořském městě Larnaca. Turnaj, který zahájil sezónu se konal v Aténách a podrobnější informace o tom, jak si naši závodníci vedli naleznete zde.

Na Kypr odcestovalo více než 900 závodníků a závodnic z 83 zemí. Toto číslo je dalším rekordem v počtu účastníků na turnajích K1-Series A, hned po zahajovacím turnaji v Aténách, kterého se zúčastnilo více než 890 sportovců.

Největší výpravou na tomto turnaji budou závodníci z Itálie, za kterou zde bude závodit přes 90 sportovců. Na úvodní akci v Aténách se nejlépe vedlo reprezentantům z Turecka, kteří pro svoji zemi vybojovali hned 3 zlaté medaile. Zda toto prvenství opět obhájí s námi můžete živě sledovat na YouTube kanálu WKF.

Českou republiku zde budou reprezentovat Vít Masař, Filip Pohl a Vojtěch Sůkal. Pánové Masař, Pohl a Sůkal budou také soutěžit v kategorii družstev (male team kata). O aktualitách ze zápasů vás budeme informovat na našich sociálních sítích a nezapomeňte, že finále bude možné sledovat na YT kanálu WKF.