Výsledky – NP 8.6.2019
NP žactva 2019 - 1.kolo - 08.06.2019 Soběslav, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, 286 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Martin Enev Fight Club České Budějovice 2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice 3. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. 5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice...

číst více

Výsledky – NP 1.6.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 2.kolo - 01.06.2019 Hradec Králové, Česká republika, organizátor: ČSKe, Královéhradecký svaz karate, 276 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. 2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec 3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská 3. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Jan Müller...

číst více

MČR 2018 – výsledky
Mistrovství ČR 2018 - 08.12.2018 - 09.12.2018 Jindřichův Hradec, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSKe, Fight Club České Budějovice, 626 závodníků Dokumenty (rar) Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci...

číst více

Výsledky – NP 17.11.2018
NP žactva 2018 - 3.kolo - 17.11.2018 Dubňany, Česká republika, organizátor: ČSKe, JSK ČSKe, 308 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s....

číst více

Výsledky – NP 6.10.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo - 06.10.2018 Havlíčkův Brod, Česká republika, organizátor: ČSKe, Krajský svaz karate Vysočina, 319 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 2. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš...

číst více

Výsledky – NP 22.9.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo - 22.09.2018 Praha, Česká republika, organizátor: ČSKe, PSKe, TJ Karate Praha Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata dorostenci (14-15) 1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice 2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec 3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec 3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. 5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL...

číst více

NP 9.6.2018 – výsledky
NP žactva 2018 - 1.kolo - 09.06.2018 Lovosice, Česká republika, organizátor: ČSKe, ÚSKe, 307 závodníků Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým   KATA kata ml. žáci (7-9) 1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN 2. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team 3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. 3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary 5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub...

číst více